Forum dyskusyjne

KTO JEDZIE AUTOSTOPEM DO HISZPANII LUB PORTUGALII bawisz się fireshow

kategoria podróże po świecie

barbarella dołączył
02.06.2006

barbarella 19:19 | 02.06.2006

szukam chętnych na wakację na południe , najlepiej ktoś kto bawi się fireshow. początek lipca najszybciej. odezwijcie sie !!! to was szukam!!!

Aniołek dołączył
02.06.2006

Aniołek 21:13 | 02.06.2006

ojeeejuuuuuuuuuuuuu,dlaczego ja to tak pozno przeczytałam ??? :(
ja sie bawie poikami od ponad 3 lat i troche dla zarobku przejechalam km...Chetnie bym sie wybrała tyle,ze juz sie ustawiłam na Holandie i angielskie Rainbow....
Kurcze no................w akzdym badz razie PODRAWIAM serdecznie :) Skąd jestes? Moze sie znamy? 2 lata temu to jeszcze tak wiele ludzi w Polsce nie machało ;) Dopiero teraz sie narobiło jak mrówków ;)

barbarella dołączył
02.06.2006

barbarella 09:45 | 03.06.2006

wrocław się kłania. nie wiem co będzie z moim wyjazdem bo to nie wiadomo czy ktoś się zgłosi ale jestem dobrej myśli cos napewno sie wyklaruje...mam nadzieje. powodzenia na Twojej wycieczce. tymczasem

bastwan dołączył
04.06.2006

bastwan 15:23 | 04.06.2006

witam ja tez jestem z wrocławia i tez planuje sie wybrac na stopa w europe tylko musze trochce kasy skombinowac i chyba dopiero w sierpniu uderze ale chcialbym sie dowiedziec od Ciebie pare rzeczy jak mozesz to kliknij na gg moj e 8396406 pozdrawiam:)

Thomas124 dołączył
24.02.2005

Thomas124 10:19 | 09.06.2006

witam
okolo 3 tygodnie temu wrócilem sam stopem z Barcelony,pozniej znowu wyjechalem z takim znajomym ale tym razem samochodem ,wczoraj wrócilem .Z wielka checia zawitalbym tam ponowanie .Jak ktos jest chetny mi potowarzyszyc zapraszam ! moje GG 4407911 .W sumie moge juz w drugiej polowie czerwca jechac :)
kiedy planujesz sie wybrac tak wogole ?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl