Forum dyskusyjne

Armenia-Gruzja-Azerbejdżan

kategoria podróże po świecie

kraj Armenia

Tomek666 dołączył
25.03.2006

Tomek666 10:47 | 03.06.2006

Hej, czy ktos się tam wybiera w lipcu? Byłaby dwojka zainteresowanych.
mój e-mail: MalyZielonyLudzik@interia.pl

_Piotr dołączył
08.07.2005

_Piotr 23:58 | 06.07.2006

Czy już pojechaliście? Wybieram się w ten rejon w sierpniu. Szukam chętnych, jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Wariant I Gruzja-Armenia-Azerbejdżan
Wariant II Iran (przez Turcję)
W zeszłym roku byłem solo w Chinach poza tym w azji bliski wschód i mongolia.
pozdr,
Piotr

Al_addin dołączył
04.07.2007

Al_addin 14:42 | 04.07.2007

zastanawiam się nad wariantem Gruzja-Armenia-Gruzja
co do Azerbejdżanu nie wiem jak będa patrzeć na wizy Armenii w paszporcie-masz jakieś doświadczenia z tej części Kaukazu?

Pinky dołączył
04.07.2007

Pinky 22:49 | 04.07.2007

Hej !!
Ja bym chetnie dołączył do wyprawy Gruzja - Armenia ale niestety mam czas dopiero od połowy września ... Jesli coś to GG: 2588220 .. narx

tumba dołączył
31.05.2007

tumba 00:34 | 21.07.2007

Witam Piotra ja tez jade w tym kierunku w sierpniu, chcialem sie z Toba skontaktowac ale moja skrzynka wypluwa maila takze prosze o kontakt tumbasek@yahoo.com pozdrawiam ps. lub odaj nr gadu

jasq dołączył
20.11.2007

jasq 11:31 | 20.11.2007

hej chłopaki, napiszcie jak było bo myślę o takiej opcji w wakacje :)
ps. ile czasu na miejscu, tak minimum?
pozdr.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl