Forum dyskusyjne

Smokowiec

kategoria podróże po świecie

Kriz dołączył
16.05.2005

Kriz 16:40 | 04.06.2006

Hej!!Mam pytanko, wybieram się do Słowacji, wraz z dziewczyną, w góry. Zaplanowaliśmy bazę wypadową na Stary Smokowiec. Czy ktoś ma może jakiś kontakt z tam-bylcami, którzy (tanio:)) wynajmują pokoje? Albo jakiekolwiek inne namiary na nocleg. Z góry (np. z Łomnicy:)) dzięki!

Mantek dołączył
06.11.2005

Mantek 22:46 | 06.06.2006

Niestety nie mam zadnego kontaktu. Ale z tego co pamietam to my tez nie mielismy nic zalatwionego, ale nie bylo problemu bo na dworcu czekalo pelno ludzi z ofertami noclegow.

Bea107 dołączył
17.06.2006

Bea107 10:52 | 17.06.2006

Smokowiec jak na moja kieszeń był za drogi, nocowaliśmy (juz ze 3 razy) w Nowej Lesnej oddalonej 10 minut drogi elektrićką ( kolejką) od Starego Smokowca, tam nocleg kosztowal 3 lata temu 20-25 zł w pokoju z lazienka i dostępem do kuchni..Odradzam nocleg u Cyganow, to oni namawiaja na dworcu by u nich nocowac, ale oferuja kwatery o niskim standardzie, za te same pieniadze..my sie bardzo do nich zrazilismy.Jesli chodzi o Nowa Lesna to jechaliśmy sami na miejsce i od domu do domu pytalismy sie o nocleg, po góra 10 minutach mieliśmy juz wszsytko zalatwione..Nie wiem czy slyszeliście juz o Słowackkim Raju? Polecam

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 11:47 | 17.06.2006

Tak Nowa Lesna jest super! Tanio i latwy dojazd kolejka. Polecam goraca.
W Smokowcu w tamtym roku huragan caly las polamal, kiepsko to wyglda.
Polecam Slowacki raj takze - miodzi szczegulnie miejscowosc Hrabusice. Jak masz fure dojedziesz spokojnie w Tatry w 40 minut i Niskie Taty jeszcze blizej

danteix dołączył
04.07.2006

danteix 16:27 | 04.07.2006

Polecam Zuberec. Mam tam namiar na tanią kwaterę, a Góry Rochacze - Tatry , ok. 2000 m.p.m fantastyczne. Możesz napisać to ci prześlę adres. saturn55@op.pl

Tomek Grzywaczewski dołączył
01.08.2006

Tomek Grzywaczewski 08:28 | 02.08.2006

Ja również gorąco polecam Nova Lesna, mozna tam znaleźć bardzo fajne noclegi po niewygórowanych cenach. Za 300 sK (30 zl) od osoby miałem bardzo przywoity 2-osobowy pokój z łazienką na dwa pokoje i świetnie wyposażoną kuchnią. Z Novej Lesnej mozna elektriczka dojechać prawie w każdy rejon Tatr Wysokich. Natomiast zdecydowanie odradzam Smokoviec bo są tam głównie hotele i jest to miejscowość nastawiona na turystów z grubym portfelem. Jeśli chodzi o namiary to poprostu dojeżdzasz do Novej Lesnej i idziesz przed siebie bo w co drugim domu mozna wynając pokój.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl