Forum dyskusyjne


2 07 -17 18 07 chorwacja zachodnia z Olsztyna miejsce dla 2

kategoria podróże po świecie

rafjerk dołączył
17.06.2009

rafjerk 10:08 | 17.06.2009

Wyjeżdżamy do chorwacji zachodniej w dniu 2 lipca ( czwartek żeby ominąć korki ) - dokładnej lokalizacji jeszcze nie ustaliliśmy ( może wyspa krk, jestesmy mobilni bo bierzemy namiot ), jedziemy Hondą civci kombi z Olsztyna i mamy miejsca dla 2 osób ( możemy zabrać po drodze ), Oczekujemy zrzutki na podróż ( całkowity koszt dla jednej osoby w jedną stronę 200 zł ). Z terminem wyjazdu możemy się dopasować np. 2 lipca ( czwatek ), 3, 4, tak samo z powrotem od 16 do do 20 lipca. Jak co to czekam na info, mój telefon: 515 147 195 e- mail: rafjerk@gmail.comStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl