Forum dyskusyjne


Władywostok - czy warto

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

wagabundakufel dołączył
25.04.2007

wagabundakufel 19:30 | 18.06.2009

Witam
W polowie sierpnia planuję wyjazd nad Bajkał. Do niedawna plan miałem taki, że powędruję jakieś 2 tygodnie nad Bajkałem, po czym ruszę dalej koleją do Władywostoku i stamtąd wrócę samolotem do Moskwy. Teraz jednak zastanawiam się czy warto w ogóle jechać do Władywostoku. Czy warto? Ile włąściwie dni się do niego jedzie z Ułan Ude? Czy samo miasto i jego okolice są na tyle ciekawe, żeby tłuc się do niego przez pół Azji, czy może lepiej zostać dłuzej nad Bajkałem?
Z góry dzięki za wszelkie informacje
Pozdrawiam
Tomek


marekam888 dołączył
07.02.2009

marekam888 15:36 | 21.06.2009

Ja właśnie wróciłem z nad Bajkału! Z Ulan-Ude do Władywostoku jedzie się około 3,5 dnia Zależy kto co lubi mi się podobało Władywostok jest ładnym miastem portowym ale nie ma tam wielu rzeczy do zwiedzania...statki woda i ładne widoki to w skrócie jest kilka muzeów, obowiązkowo trzeba zaliczyć obelisk w którym kończy się transsib, atrakcja mogą by rejsy po zalewie i wieczory nad morzem japońskim w okolicach nie byłem bo okolice to już Chiny ;)
Jest strasznie drogo i lepiej zarezerwować coś wcześniej.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl