Forum dyskusyjne

Kraków-Singapur 1755 zł

kategoria podróże po świecie

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 14:18 | 21.06.2009

Jeśli ktoś się wybiera we wrześniu lub październiku do Azji, to jeszcze przez parę godzin do północy dzisiaj na www.lufthansa.com  można kupić bilety do Singapuru za 1755 zł. Wylot z Krakowa, Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia i Gdańska.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 18:08 | 21.06.2009

Promocja jest do 23.06., wylot wrzesień, październik.

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 19:28 | 21.06.2009

Tak, rzeczywiście do 23.06, do dzisiaj jest inna promocja. A z Singapuru można lecieć do Kuala Lumpur za 28 USD, z Kuala Lumpur do Vientiane za 23 USD albo do Phnom Penh za 28 USD. Podobne ceny są z Singapuru do Jakarty i na Bali.

Muniska dołączył
12.06.2007

Muniska 19:40 | 21.06.2009

cena super no i ten wylot z Krakowa, szkoda tylko ze jeszcze nie mam potwierdzonego urlopu a niech to...Może jeszcze powtórzą tą promocje :)

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:13 | 21.06.2009

Kupiłem 2 bilety, wylatuję 07.09 z Warszawy do Singapuru i dalej do Indonezji. Czy ktoś jeszcze się tam wybiera w tym czasie?

Muniska dołączył
12.06.2007

Muniska 11:37 | 28.06.2009

Planuję wybrać się do Indonezji we wrześniu, narazie jeszcze nei mam biletu, niestety promocja mi przepadła. Na jak długo się wybierasz i jaki masz plan ?

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 11:56 | 29.06.2009

Wylatuję razem z żoną 7.09 z Warszawy do Singapuru. Z tego względu, że nie ma dogodnych lotów 8 września z Singapuru to 9-tego wylatujemy do Yogyacarty. Później typowo Borobudur, Prambanan, póżniej Bromo z Kawah Ijen, Bali, Lombok, Gili, wizyta na Komodo. Bilety na powrót z Singapuru mamy na 24.09 o 23.15. Chcemy dopiero 24 września wrócić do Singapuru. Jest lot z Bali o około 9 rano. Myślę, że na więcej nie starczy czasu (chciałem też odwiedzić Flores, ale chyba zabraknie czasu), a nie chcę spędzić pół wyjazdu na przejazdach z miejsca na miejsce. Chcielibyśmy popływać z delfinami, a także zrobić jakiś snorkelling na Gili lub w innym fajnym miejscu. Plan jest w trakcie opracowywania. Jeżeli miałabyś jakieś sugestie to jesteśmy elastyczni, a w Indonezji jeszcze nie byliśmy, natomiast chciałbym rezerwować powoli bilety na Air Asię, aby kupić je tanio tym bardziej, że od 25 czerwca obniżyli opłatę za rezerwację o 300 thb. Możesz pisać na priv jest podany w profilu. Pozdrowienia.

usunięty/nieznany 21:09 | 01.07.2009

to było coś regularnego - jakieś stała data w roku, czy chwilowa akcja, mysle o tym kierunku na styczen/luty

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 00:19 | 02.07.2009

Niestety, to była promocja Lufthansy i postanowiliśmy skorzystać z okazji, tym bardziej, że w listopadzie lecimy do Kambodży i Wietnamu, więc wypad jest jednorazowy. Zobaczymy jak nam się spodoba Indonezja. Na razie wygląda to zachęcająco. W lutym nie wiem jak jest tam z pogodą, obawiam się, że kiepsko.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl