Forum dyskusyjne

Kinga Choszcz odeszła

kategoria podróże po świecie

AMi dołączył
31.10.2005

AMi 02:13 | 12.06.2006

Dziś dowiedziałem się, że w 9 czerwca 2006 r. zmarła w Ghanie Kinga Choszcz. Zmarła w podróży, podążając za swoimi marzeniami, na malarię. Jej relacje z wyjazdów były niezwykłe, przepojone ciepłem, wrażliwością, sympatią do ludzi i pasją odkrywania. Pełne radości, serdeczności i ciekawości drugiego człowieka. Kinga jest dla mnie wzorem podróżnika, takiego, dla którego szczęście jest drogą a nie celem i który potrafi odnajdywać to szczęście wszędzie: w przyrodzie, w innych, w sobie, w sekundach... Kingo, będzie mi Cię bardzo brakować.

A to jest strona Kingi: www.kingafreespirit.pl  - tam można ją poznać i się z nią pożegnać...

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 08:41 | 12.06.2006

Globtroter juz sie zegna od piatku, zobacz newsy...
Serce mi peklo na pol jak to uslyszalem :-(
Pociesza mnie to ze Kinga jest teraz naprawde FREE SPIRIT......

AMi dołączył
31.10.2005

AMi 09:22 | 15.06.2006

Przekazuję informację od rodziców Kingi (spotkajmy się tam):

Tak wiele osob na swiecie podziela nasz smutek. Jestesmy pewni, ze wielu z Was chcialoby pozegnac Kinge.

Kinga zawsze marzyla, zeby zorganizowac spotkanie wszystkich jej przyjaciol ze swiata... Teraz juz my w jej imieniu i za nia zapraszamy kazdego - podroznikow realnychi wirtualnych. Bedziemy bardzo wdzieczni za Wasza obecnosc.

Pogrzeb odbedzie sie w sobote , 24 czerwca w Gdansku. Ceremonie pogrzebowe rozpoczna sie msza swieta w kosciele sw. Mikolaja na Starowce o godzinie 10:00.

Prosimy o potwierdzenie swojego przyjazdu.To pomoze zaplanowac i zorganizowac przyjecie i postaramy sie pomoc w organizacji noclegu.

Rodzice Kingi

Prosze pisac besposrednio:
krystyna_choszcz@yahoo.com

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl