Forum dyskusyjne


sierpień- wrzesień 2009 TURCJA- SYRIA- LIBAN

kategoria podróże po świecie

Lawendaa dołączył
27.07.2008

Lawendaa 16:33 | 23.06.2009

Salam!

Wybieramy się ze znajomą do Syrii i Libanu po 10 sierpnia( studentki, 22 lata :D). Mamy czas do początków września. Szukamy towarzyszów podróży (jakkolwiek strasznie to nie brzmi- nie ukrywamy, że szukamy głównie męskiego towarzystwa, jako, że większą część trasy chciałybyśmy przemierzyć autostopem, ponadto w tych kręgach kulturowych będzie nam łatwiej się przemieszczać jeśli nie będziemy same).
A więc plan podróży jest taki:
-stopem do Turcji
-przez Kapadocję( bo piękna ;)) do Syrii
-potem Liban ( w Beirucie mamy znajomą Libankę, która może przenocować 4 osoby przez kilka dni. Liban jest na tyle mały, że sporą jego część możemy zwiedzić robiąc jednodniowe wyprawy i wracając na noc do Beirutu). Osobom, które by z nami jechały możemy zaoferować pomoc w otrzymaniu wizy libańskiej(potrzeba do wniosku wizowego dołączyć zaproszenie od osoby, która mieszka w Libanie).
- powrót podobną trasą

zamierzamy spać u ludzi z Couch surfingu lub Hospotality, bierzemy też namiot na awaryjne sytuacje =)
Z doświadczenia wiem, że dokładne planowanie trasy podróży się nie sprawdza;) także wszystkie szczegóły "wyjdą w praniu" , nigdy nie wiadomo co się zdarzy :) W każdym razie jesteśmy zaopatrzone w przewodniki Lonely Planet :D mamy doświadczenie w podróżowaniu stopem po Europie oraz trochę w samodzielnym podróżowaniu po świecie ( Indie, Maroko, Sachara Zachodnia).

Jeśli ktoś byłby zainteresowany wspólnym przemierzaniem tego skrawka świata z nami niech piszę na lawendaa@poczta.fm

pozdrawiam serdecznie!

LawendaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl