Forum dyskusyjne

Ale smutno tu się zrobiło

kategoria podróże po świecie

0000000000000 dołączył
12.12.2008

0000000000000 22:26 | 23.06.2009

Barbi,emski,AMKB wróćcie tutaj z banicji.Pieprzcie ADMINA on pieprzy to dokładnie jakby popularność tego portalu dokładnie mu wisiała bo małe profity-podobno- z tego czerpie.Nasza zabawa była przednia i to jest ważne.Co tam zKLONY i BANY,po ostrzejrzych wejściach uciekały gdzie pieprz rośnie.Wracajcie...A psycholi i chłopaczków zakompleksinoch trzeba tępić,w grupie ONI są bez szans

emski dołączył
13.12.2003

emski 00:05 | 24.06.2009

mnie to O Admin jak zeszloroczny snieg od poczatku zreszta on mnie tez chyba "lubi" a co do reszty j nie na zadnej banicji raczej komentarze od wiernych globtroterow pod moimi zdjeciami a do tego prywatne e-mail do mnie osobiscie od malzonkow przewaznie :-)) jakos mi humor opadl ale tylko humor. Dusza towarzystwa Paulinqa zaangazowane w wyjazdo/powrot i pewnie predzej zacznie z Bieszczd nadawac wyjac z tesknoty z Albionem a do tego kryzys wyjazdowy u wiekszosci :-(($$$ Widze ze nawet mutantow kliczaczy nie zawielu faktyycznie kryzus a do tego zdjecia troche nudnawe ludziska zarzucaja nie ma z czym walczyc . Jutro bede przelatywal na Londynem to zrzuce cos na Paulinqe moze sie otrachnie z marazmu :-)) a Pani b pewnie sie pojawi niedlugo jako kolejne wcielenie swierzutka i zdrowa jakby nic nie bylo :-))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 03:45 | 24.06.2009

Emski nie wyglupiaj się - Ty też wyjeżdżasz??? To już nikogo nie będzie?? Paula już przeżywa wyjazd i przeprowadzkę, barbi ma chwile milczenia ale jakby jakąś większą ilość kwiatków zasadszić razem z grzybkami to by się odezwała.
Marianna zapisała się do Kółka Różańcowego, Ziuta boi się męża, Yonka gdzieś przepadła, Papuas boi się, że znowu jakiś palant go zgnoi, Mario nawet przestał dowcipy umieszczać a Mike dalej uważa, że wszystkie nieszczęścia na Globie to z mojego powodu i tak doszliśmy do całkowitej NUDY. Nikt się nie odzywa, nawet jak go zaczepiam, ech nie wiem co z tym naszym globem będzie...

ADMINA jak zwykle nic nie rusza nawet wypociny niejakiego "Dawinczii", który korzystając z całkowitej nudy tu panującej pozwala sobie na obrzucanie mnie inwektywami i nie rozumie, źe ja to czniam koncertowo bo tylko sobie i Adminowi wystawia opinię...

emski dołączył
13.12.2003

emski 04:31 | 24.06.2009

nie ja tylko na chwile tzw konstruktywny wypad tforczy :-)) ale zara wracam :-)) a reszta nie wiem chyba trzeba jak mietle i spedzic to towarzystwo !!! zajme sie po powrocie

usunięty/nieznany 09:13 | 24.06.2009

emski, a ty gdzie lecisz? i jak mozesz nad Albionem tak bez odwiedzin? a tyle mi obiecywales tej tequili meksykanskiej... to jak masz cos zrzucac to poprosze cala skrzynke... juz szykuje poduchy puchowe przed domem zeby miala miekkie ladowanie...

ja mam stresow ostatnio piec tysiecy ale zagladam tutaj, tylko nie mam czasu komentowac... bo i w sumie troche tu grobowo, to fakt...

ja wlasnie walcze z ambasada RPA w Londynie ktora niestety pracuje na BMT i kurna nic, ale to nic nie mozna od nich wyciagnac, a paszport jak wyslany 2 tygodnie temu tak sluch o nim zaginal... "Prosze wyslac maila"... dupa... wysylam a nikt nie odpisuje... a telefony inne im nie dzialaja... laska na recepcji odbiera dopiero po 5 minutach jak ja dzwonienie telefonu dobudzi. zaspanym glosem gada od rzeczy... chyba czas mi sie do tego przyzwyczajac bo w afryce bedzie chyba jeszcze gorzej z takimi urzedami....

usunięty/nieznany 09:14 | 24.06.2009

a ty prezes to zamiast numerowac moje zachody slonca to zacznij te wszystkie marokanskie fotki nuerowac bo sie okazuje ze kazdy na raz do maroka chyba sie udal... szkoda ze juz bylam bo teraz to nie musialabym wogole jechac...

emski dołączył
13.12.2003

emski 13:36 | 24.06.2009

miss P tak gdzies kolo 7 AM w czwartek blyskaj lusterkiem na dachu zebym trafil ta skrzynka w chalupe :-))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 15:17 | 24.06.2009

Paula! Globtroter ma zalety!!! Ja na razie z Maroka, Chin i Etiopii zrezygnowałem!!! Uważaj na Emskiego, bo jak w dach trafi tgo przedziurawi i domu nie będziesz mogła oddać :-(((. Ale nie martw się powrotem, zawsze jeszcze będziesz mogła świat oglądac na Globie... :-)))))

usunięty/nieznany 16:20 | 24.06.2009

emski, o siodmej to ja juz w drodze do pracy jestem... i nadal nie mowiles gdzie lecisz... jak nad moim dachem to pewnie masz przesiadne na heathrow... co ty do polski na wakacje tez zmierzasz?

usunięty/nieznany 16:20 | 24.06.2009

czcialam napisac "przesiadke" bo sie prezes zaraz przyczepi :D

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:12 | 24.06.2009

nie wakacje ale robocza wizyta taka sobie i niestety mam przesiadke kolo prezesa domu a szkoda ze nie w Ladku chociaz ten przejazd Heatrow Gatwick to paranoja ostatnio dla mnie byla chyba juz sie w Bieszczadach zobaczymy dopiero:-))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 18:19 | 24.06.2009

Emski: To chociaż może piwo zdołamy obalić na oherze? :-)). Daj znać kiedy, o której godzinie na priva... :-))

makensis dołączył
26.01.2009

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 22:22 | 24.06.2009

Właśnie tak też się zastanawiam ,czy on się nazywa jakoś ? :(((

usunięty/nieznany 22:35 | 24.06.2009

a Qmoszka widze nowa, wiec moze by pare slow o sobie?????

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 22:39 | 24.06.2009

Zastanawiam się właśnie jak tutaj jest,kto tutaj jest mile widziany,jakie są zwyczaje,co można a czego nie ? Może najpierw pochodzę i zastanowię się. Ale bardzo miło że się mną zainteresowałaś :P

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 23:18 | 24.06.2009

A moze jestes nowym wcieleniem Barbi, ktorej nam brakuje? ;)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 23:25 | 24.06.2009

Nie rozumie o czym mówisz ? Jakiej Barbi ? Możesz jaśniej :P

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:52 | 24.06.2009

witaj Qmoszko:) Barbi to nasza kolezanka, która niedawno zniknęła i czekamy na jej ewentualne nowe wcielenie:) będziesz musiała pooglądać jak to tu jest:) mile widziane sa zdjęcia z wyjazdów, szczegolnie egzotycznych, szczególnie dobre!:) mile widziana jest komunikatywność i uśmiech i poczucie humoru- w kontaktach, komentarzach, na forum. nie mile widziane sa fotki prywatne, choć mieliśmy tu taki niedokończony konkurs (jestem winna temu:((( "poznajmy się konkurs z uśmiechem" - taka wewnętrzna inicjatywa poza adminem.. no i wtedy każdy miał cos prywatnego z podróży wrzucić, znaczy siebie w pełnym uśmiechu:))),ale poza tym prywata jest tępiona, podobnie jak krzywe horyzonty, datowniki na zdjęciach, masowy zalew zdjęć z jednej wyprawy itp. ale ostatnio tu mały ruch więc spokojniej. czasem bywało zawrzało, a admin jakoś mało aktywny i wiecznie nieobecny, z rzadka sie odezwie, także taki mały samopas tu mamy..;))) sama sie rozeznasz, jak trochę pobędziesz... było tu towarzystwo wzmożonej aktywności, ale jakoś czasy i okoliczności go przystopowały i jest teraz czas lekkiej ciszy... a co się wydarzy czy zmieni to zobaczymy:) pozdrawiam:))

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 23:57 | 24.06.2009

no to Maranna juz wszystko wyjasnila ;) - dzieki. A ja tez witam :) i zycze wszystkim dobrej nocy :)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 00:21 | 25.06.2009

Jest mi bardzo miło że zechciałyście poświęcić mi czas,jednak jestem bardzo zbulwersowana tym co zobaczyłam w galerii :(( Czy takie fotografie to tutaj mają rację bytu ? To jest niedopuszczalne !! Nie wiem czy pozostanę na takim portalu :(( Pozdrawiam !!

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 14:12 | 25.06.2009

ależ zostań Qmoszko... zresztą mam wrażenie, że nie jesteś tu aż tak nowa ;D. Jest duża szansa na to, że Admin ma na imię Dawid - ale mimo mojej wrodzonej skłonności do ryzyka - niczego nie dam sobie ucinać. Pozdrawiam :)))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 00:19 | 25.06.2009

Wszystko??? Oj, coś mi się widzi, że nie wiele.... nie wiele...:-)))

usunięty/nieznany 10:23 | 25.06.2009

Szanowne globtrotuary .... niestety ja ostatnio zarbiony po uszy.... a poza tym to nawet jak się tu wejdzie to wieje nudą.... jak w małżeństwie - czasami trzeba na chwilę od siebie odpocząć :):) Może dziś wieczorem się na jakiś zdjęciach powyżywam. Emski - szczęśliwych lotów tym bardziej, że AA :):)

usunięty/nieznany 12:57 | 25.06.2009

Droga Qumoszko, a ja wrecz przeciwnie uwazam ze pasujesz tu do nas jak ulal :)))))))))

usunięty/nieznany 15:38 | 25.06.2009

jak powiedziano w piśmie: "po grzybie ją poznacie" :):)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 22:17 | 26.06.2009

No i mam problem! Niech to ... 0000000000000 to jest straszne !!Co jej strzeliło z tymi 00000 ? No dobra to teraz zadam pytanie,albo może nie najpierw stwierdzę ,że gówno prawda że tu jest smutno :))) Tutaj zawsze jest wesoło :))) No teraz kolej na pytanie ! Nie jeszcze troszkę ,myślę że się dobrze bawimy :)) Ale nasz prezes nie bardzo zadowolony,za mało 5 dostał :(( Jak dodacie więcej 5 dla prezesa to ja przestanę marudzić a zacznę mówić dokładnie o co mi idzie :)))) Ale tej ,co mnie tak męczy z tym liczeniem to znaczy ,no aż mnie nosi żeby to napisać czyli 0000000000000 zapytowywuje GDZIE TY TERAZ JESTEŚ ,no ba jak się dowiem że tylko czytasz to obetnę Ci 000000000000 i zostaniesz bez liczenia :))))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl