Forum dyskusyjne


sardynia w sierpniu

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

boba dołączył
02.01.2009

boba 17:53 | 24.06.2009

hej! czy ktos mógłby mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego wszędzie gdzie czytałam o sardynii odradzany jest miesiac sierpien? czy dlatego że jest niemiłosiernie gorąco, czy dlatego że jest w tym czasie strasznie tam tłoczno? mam urlop w siepniu, nie mam wyboru a wybieram się na tą cudną wyspę? I powiem szczerze,że upał zniosę ale tłumy ludzi to juz z większą goryczą...? był ktoś w sierpniu na Sardynii?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl