Forum dyskusyjne

Zróbmy coś dla naszego Pana Prezesa

kategoria podróże po świecie

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:00 | 26.06.2009

Zwracam się z prośbą o uhonorowanie oceną 5 bardzo ciekawej fotografii naszego bardzo sympatycznego kolegi Andrzeja b.jest godny tego aby wszyscy miłośnicy fotografii zobaczyli jak bardzo zdolny jest Andrzej i aby więcej było tak odważnych dzieł w naszej galerii jest to praca pod tytułem"Zwiedzanie Ameryki we Dwoje " Gorąco polecam wnikliwe przyjrzenie się owemu dziełu ,w ciągu jednego dnia jest na pierwszym miejscu w galerii w kategorii KRAJOBRAZ.Musimy zrobić wszystko aby jak najdłużej się tam utrzymało . Bardzo serdecznie dziękuję !!! Z wielkim szacunkiem dla naszego prezesa Qmoszka :)))))

nastka1505 dołączył
14.06.2009

nastka1505 19:31 | 26.06.2009

Jestem ZA!Negatywna ocena " twórczośći" osoby żyjącej w permanentnym stresie z powodu nieumiejętności korzystania z poziomic i innych skomplikowanych urządzeń może doprowadzić do choroby psychicznej....I znowu w Wiadomościach możemy usłyszeć,że jakiś frustrat wystrzelał pół miasteczka,to już lepiej doceńmy to dzielo

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 19:55 | 26.06.2009

Nastko! Wzruszyłaś mnie swoją troską!!! :-))). Chciałem delikatnie zaznaczyć, że poziomica to nie jest aż tak strasznie skomplikowane urządzenie, ale Twoja idea wypływa z prawdziwej szlachetności jak widzę!! Tak tylko przy okazji: "Od słów do czynów!!! ": Tu jest adres mojego dzieła abyś mogła postawić 5: .....www.globtroter.pl/zdjecia/58149,usa,utah,arches,national,p  ark,zwiedzanie,amer.html........ Dziękuję! :-))))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 20:25 | 26.06.2009

Andrzejku TO DZIAŁA :)))) LUDZIE ja stwierdzam że jesteście SUPER !!! No i jak widzę nasz KOCHANY PREZES nie może nawet patrzyć na moje bazgrołki:))) Prezesie prosimy jeszcze ten AKT od przodu !!! Tylko nie mów że nie zrobiłeś :((( Ależ seria będzie ekstra :))) Prezes CMOK !!!!

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 21:06 | 26.06.2009

Ooo tak,tak...bardzo prosimy z przodu,choć tego pana i jakby dało się bez kapelusza,to byłoby extra;)))) Andrzejuczy na Ciebie mozna liczyć,chyba nas nie zawiedziesz,prawda???

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 21:08 | 26.06.2009

Ach,zapomniałam dodać,że nie musi w poziomie,może być w pionie hi,hi...;)))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 21:23 | 26.06.2009

Andrzejku nie czaj się ! Piony to raczej też są OK :((((( :)))))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 01:19 | 27.06.2009

Niestety jeśli chodzi o tamto zdjęcie to było tylko z tyłu. Więc niestety nie mogę zaspokoić waszej ciekawości :-(((.
Jeśli chodzi o mnie samego to niestety też takiego zdjęcia umieścić nie mogę ze zrozumiałych względów: Cała męska część Globtrotera wpadłaby w kompleksy a naczelny kogut chyba by już zaczął topić swoje problemy w Tequili 24/7. Nastka przestałaby robić zdjęcia telefonem a Marianna, która to biedactwo jak te zdjęcia się ukazały zagląda tu tylko po cichu między 2 a 4 rano porzuciłaby Kółko Różańcowe i odważnie wyłączyła telewizję Trwam!!!
Więc Beakal i Qmoszko: Nie podpuszczajcie mnie!!! :-)))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 07:15 | 27.06.2009

Lepiej powiedz że nie ma co pokazywać i obawiasz się krytyki a nie że inni w kompleksy wpadną :))) A kogut zanim wróci to będzie już po fakcie z tego co wszyscy wiemy to on i tak niedługo w butelce się utopi :)))))

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 09:47 | 27.06.2009

Ja myslę,że to problemy z pionem nie pozwalają AndrzejowiB pokazać tego co ten pan miał z przodu ;))))

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 09:50 | 28.06.2009

Długo mnie nie było, więc nie śledziłam uważnie wpisów, ale mam pytanie, po co ta cała metamorfoza, nowe nazwy użytkownika, może lepiej do starej jeśli kto powraca dać numery np 1, 2, 3 itd, wtedy wiadomo ile razy ktoś się obraził czy wraca. A wg mnie jak ktoś ma udaną ksywkę to może niech niej używa, co tam nowego wymyślać np. prezes jest OK. Pozdrawiam

nastka1505 dołączył
14.06.2009

nastka1505 02:43 | 30.06.2009

Qumoszka,staram sie ak mogę,5 dla artystycznego zdjęcia dałam,a w zamian wciąż obelgi...jak tu dogodzić Prezesowi?pewnie trzeba poćwiczyć ruch przytakujący i ukłon poddańczy:)no i oczywiście zero oznak niepokory w postaci innego zdania:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl