Forum dyskusyjne


Gdzie i kiedy najlepiej jechać

kategoria podróże po świecie

kraj Makao

graphi dołączył
14.06.2009

graphi 10:44 | 29.06.2009

Cześć :) Pooglądałam sobie niektóre z Waszych zdjęć z wypraw do Maroko i strasznie mi się zachciało jechać. Jako, że chciałabym natychmiast i nie mam za bardzo pojęcia o tym kraju, to pewnie pójdę po najmniejszej linii oporu i wykupię sobie jakiś wyjazd zorganizowany z biura. I tu moje pytanie: w jakie okolice najlepiej lecieć (Agadir?) i czy lipiec/sierpień to dobry pomysł (czy oby na pewno się nie ugotuję :))? Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane :) Acha, i dodam, że leżeć plackiem na plaży to ja nie bardzo lubię, więc fajnie by było żeby w okolicy było coś do zwiedzania.. a hotel będzie tylko moją bazą wypadową :)


Podobne wątki podróże po świecie MAKAO


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl