Forum dyskusyjne


Pierwszy raz do Norwegii

kategoria podróże po świecie

kuba2000 dołączył
16.06.2006

kuba2000 21:54 | 16.06.2006

Mam pytanie i prośbe do Was. jestem w tym temacie nowicjuszem.Wybieram się w sierpniu do Norwegii. Planuję trasy i mam kilka pytań : 1. Jaki drogi jest prom z Sasnitz do Trelleborg i jak często w dzień pływa i jak długo trwa podróż. Czy są dodatkowe obowiązkowe opłaty np. kabina czy fotel ??? 2. Czy można dojechać samym lądem do Norwegii np. przez Niemcy [ Hamburg], Danię [ Odense , Kopenhagę ] i Szwecję [ Malmo ]- most i do Oslo. 3.Ile kosztuje i jak często kursuje prom z Danii [ Hirsthals ] do Oslo.???
Wybieram się samochodem bez przyczepy w 4 osoby. PROSZĘ POMÓŻCIE !!!


remembil dołączył
21.06.2006

remembil 08:16 | 21.06.2006

witaj,
W maju wróciliśmy z wyprawy do Norwegii, podróżowaliśmy samochodem w cztery osoby. Korzystaliśmy z promu z Sasnitz do Trelleborg'a, koszt około 800 zł w przeliczeniu na PLN. Czas płynięcia to 4 godziny, nie trzebba rezerwować żadnych kabin itp. Na promie są miejsca by się zdrzemnąć, fotele na wzór foteli lotniczych. prom wypływa z Sasnitz dwa razy na dzień, jeśli mnie pamięć nie myli to około 8 i 13, ale warto sprawdzić tę informacje na stronach interenetowych (w języku angielskim strony są o wiele lepiej opracowane). Miejsce na promie bukowaliśmy przez interenet, odpłatnosć nalezy wtedy uiścić kartą. Do Norwegii można dojechać lądem poprzez most, ale to wg mnie droższa inwestycja aniżeli prom.
Weźcie ze sobą jedzienie, bo jest ono bardzo drogie na miejscu.
Udanej wyprawy, alez Wam zazdroszczę!
W razie pytań podaję mail: glosa@interia.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl