Forum dyskusyjne


szukam ludzi do wyprawy 2007

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

shilla22 dołączył
17.06.2006

shilla22 19:34 | 17.06.2006

Planuje podróż w przyszłym roku, około czerwca do Chin przez Rosje i Mongolie, wiem że zostało jeszcze duzo czasu, ale im wcześniej się zbiorą chętni tym lepiej, a może jest ktoś kto planuje taką podróż albo chce po prostu pogadać na ten temat niech pisze. czekam na maile :) shilla22@o2.pl


Dolphin dołączył
17.06.2006

Dolphin 19:51 | 17.06.2006

Witaj,
również planuję wyprawę do Chin przez Rosję i Mongolię koleją transyberyjską w przyszłym roku. Chcę wyruszyć pod koniec czerwca (po sesji na studiach) na jakieś 1.5 miesiąca. Narazie jestem sam i jeszcze nie szukałem współtowarzyszy. Mój GG: 553563.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl