Forum dyskusyjne


BAŁKANY 2009

kategoria podróże po świecie

johnnybravoo dołączył
20.05.2009

johnnybravoo 17:45 | 30.06.2009

Jesteśmy 3 studentów (chłopak + 2 dziewczyny) w wieku 21 lat. Poszukujemy chłopaka, który byłby chętny do przyłączenia się do nas na ok. miesięczny wypad po Bałkanach. Szczegółowo trasa nie jest obmyślona, bo nastawiamy się na spontaniczność, jednak na pewno chcemy zobaczyć: Albanię, Czarnogórę, Słowenię... Kogo szukamy? Musi to być osoba otwarta(!), towarzyska, mobilna, chętna do zabawy. Która wraz z nami będzie chciała jeździć, zwiedzać, poznawać nowych ludzi, a i nieraz zmagać się z kacem. Acha, no i najważniejsze- osoba dzieli z nami koszty podróży, tj. zrzucamy się na benzynę. Jesteś chętny lub chcesz więcej szczegółów- pisz!


WincentY dołączył
01.07.2009

WincentY 10:13 | 01.07.2009

Hej, napisz do mnie najlepiej na gg: 7515730



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl