Forum dyskusyjne

A Prezes jedzie na urlop -

kategoria podróże po świecie

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 00:58 | 01.07.2009

Jak widzę po najnowszej serii Pani N, nie muszę się już więcej martwić o poziom zdjęć na Globtroterze... Nie muszę się też martwić o jakiekolwiek awantury czy pyskówki. Mnie nie będzie ku uciesze pewnej części Globtrotera więc i powód zniknie. Obiecuję że wrócę (tak wiem, że niektórzy powiedzą niestety... :-))), ale poczekam kiedy zwiedzicie już w całości te trzydzieści kilka krajów...

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 07:21 | 01.07.2009

Na pożegnanie do wszystkich szczurów, którzy nie zauważyli o co tu chodziłło w tej dyskusji i strzelają do celów przez siebie ustawionych...:

Tommy, Wyraźnie, zawsze podkreślałem różnicę pomiędzy polityką a zwykłymi ludźmi. Nikomu nie narzucałem aby pochwalali lub zgadzali się z polityką USA. Nie raz i nie dwa wyraźnie pisałem, że moim zdaniem polityka np. prezydenta Busha była zła, wręcz zbrodnicza i wcale nikomu się nie dziwię, że ją potępia - sam to robię, bardzo wokalnie!!! W tym samym wątku wyżej raz jeszcze to podkreśliłem, więc - "pieprzysz głupoty"

Ja tu broniłem ludzi wśród których, żyję, kraju, który kocham i przede wszystkim mojej obrażanej RODZINY.
NIKT Z Was szczurow wychodzących spod ziemi w stylu BO1, B. Wańko, Mike, Tommy, Cichy vel Niko, davinchi vel jakmutam, którzy na tym forum wogóle nic nie robili, nie orientują się jak było na co dzień i paru innych nie potrafił się zdobyć na słowo krytyki w stosunku do tej kreatury - autorki, która przybrala sobie niedawno nowe imię. Zapytajcie jak się nazywała wcześniej??? Nie potrafiliście się zdobyć na jedno słowo krytyki!!!! Większość jej tekstów usunąłem razem ze wszystkimi moimi zdjęciami, więc już niestety nie możecie ich zweryfikować...
Ty Tommy piszesz, źe nie potrafię traktować tego portalu jako rozrywki??? Przyjrzyj się wstecz jak się tu bawiliśmy!!!! Ośmielam się powiedzieć, że były to nafajniejsze czasy na tym portalu!!!

Oświadczam raz jeszcze WYRAŹNIE i wcale się tego nie wstydzę:

KAŻDEMU, KTO SIE OŚMIELI OBRAZAC MOJA OJCZYZNĘ I MOJA RODZINĘ POWIEM:

S-P-I-E-R-D-A-L-A-J !!!!! JASNE!!!

A teraz - na prawdę mam ochotę na wakacje od Was , więc już mi nie zawracajcie głowy swoimi wypocinami.
Używajcie sobie już do woli piszcie o mnie co chcecie - lepiej się poczujecie że jesteście ważni.
Doskonale wiem jak będzie ten portal wyglądał za miesiąc, dwa.... chyba, że powyłazicie z dziur i zaczniecie coś działać w co bardzo wątpię. Będziecie czekać na następną okazję dokopania komuś kto wnosił w ten portal ŻYCIE i ośmielał się coś tutaj zrobić... żal mi tylko tych paru osób, które potrafiły się również bawić ze mną i których bardzo lubię... ale niestety na razie nie potrafię inaczej.

Zostawiam Was - Polski Kociołek - pilnujący, żeby się nikt nie wychylił...

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 10:48 | 01.07.2009

przyjemnego urlopu zatem :) i wpadnij do nas czasem :))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 12:01 | 01.07.2009

No to miłego wypoczynku i udanych kadrów.... Czekamy na nie .... i błagam bez usuwania bo szkoda nie tylko fotek ale i związanej z nimi historii

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 13:09 | 01.07.2009

Więc baw się dobrze :) Czekam na jakieś nowe zdjęcia :) Wróc tutaj jeszcze bo pewnie znowu będzie trzeba trochę "posprzątac" :) Pozdrawiam

usunięty/nieznany 20:59 | 01.07.2009

Andrzej - takim czyms jak ty to trzeba sie urodzic... idz na ten urlop i nie wracaj.....

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 21:26 | 01.07.2009

Wesołego odpoczynku i dobrej zabawy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl