Forum dyskusyjne

do Paulinqi

kategoria podróże po świecie

nastka1505 dołączył
14.06.2009

nastka1505 10:12 | 01.07.2009

Nie chce wchodzic na tamten zwulgaryzowany przez A.B wątek,ale odpowiem Ci przynajmniej po części...Jesteś na portalu chyba od stycznia,Ja byłam od 2007,gdy Ty sie zalogowałaś Ja juz byłam z boku.Pamiętam wiele pięknych zdjęć,dyskusji sprzed ery pana A.B.Może to jeszcze wróci,wyraziłam swoją opinię może ironicznie na temat pana AB,ale nigdy nie zniżyłam się do słów uznawanych powszechnie za obrażliwe.Myślę i pewnie wielu innych,którzy tylko obserwowali z ukrycia forum,ze po odejsciu AB może być tak jak było przed rokiem.W końcu radość z podróżowania,poznawania nowych kultur.ludzi jest priorytetem, a nie obrażanie wszystkich dookoła.Myślę,że będzie lepiej.

papuas51 dołączył
14.10.2008

papuas51 10:17 | 01.07.2009

Po tym co zamieszczasz-nastko1505-wątpię...

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 10:51 | 01.07.2009

ale przynajmniej bedziemy ekspertami od Maroka ...

usunięty/nieznany 11:04 | 01.07.2009

nastko, ja tutaj dolaczylam wlasnie wtedy jak AMKB, emski, barbi, ziutka, marianna, mike i inni w najlepsze sie bawili. nie bylo sporow, spory wychodzily tylko od ludzi ktorzy cicho siedzac obserwowali z boku i potem kiedy byla okazja komus dokopac wychodzili z ukrycia. wiec niestety nie potrafie porownac tego do tej sytuacji o ktorej mowisz z przed roku. mnie wszyscy przywitali tutaj zyczliwie, nawiazalam wspaniale znajomosci, a ze czasami jest tez pod gorke to chyba jak to czasami z wszystkim bywa.

nie wiem po co zalozylas ten watek... nie wiem do czego dazysz? zebym na twoja strone przeszla? ja nie jestem po niczyjej stronie... wiec ty rob swoje, ja bede robila swoje. przykro mi ze amkb sie poddal, bo przciez kazdy ma prawo tutaj byc i robic to co chce... wolny portal. ja ciebie bede sie starala od tej pory ignorowac, bo uwazam ze piszesz falszywie, przeczysz sama sobie na kazdej okazji i nie zachowujesz sie tak jak ktos kto zwiedzil te 30 krajow o ktorych piszesz. wiec prosze cie - ty ignoruj mnie a ja bede ignorowala ciebie. miejsca dla obu z nas jest tu wystarczajaco... nie mam ochoty wdawac sie w kolejne z toba dyskusje bo znowu sie niepotrzebnie pod wplwem emocji uniose i znowu bedzie ze psuje atmosfere portalu, a tego nie chce...

tylko jeszcze dodam ze to ze myslisz ze bedzie lepiej jak andrzeja nie bedzie to chyba sie mylisz niestety... andrzej jakis czas temu zniknal na calkiem dlugo - bylo tu grobowo... tak samo dzieje sie jak emski, barbi, marianna i cala reszta ktora sie regularnie udziela znika na jakis czas... wiec chyba ze twoim celem jest zamienienie globtrotera w grobowiec, albo wiesz ze potrafisz rozruszac towarzystwo i zachecic do dyskusji to w porzadku... jednak wiem z doswiadczenia ze jak kilku osob zabraklo tu przez jakis czas to nie byl to juz ten sam globtroter... a tym bardziej nie byl lepszym...

nie musisz odpowiadac na moj watek i nawet wolalabym zebys tego nie robila bo jedyne co potrafisz to prowokowac do niepotrzebnej wymiany zdan...

pozdrawiam

usunięty/nieznany 11:04 | 01.07.2009

nastko, ja tutaj dolaczylam wlasnie wtedy jak AMKB, emski, barbi, ziutka, marianna, mike i inni w najlepsze sie bawili. nie bylo sporow, spory wychodzily tylko od ludzi ktorzy cicho siedzac obserwowali z boku i potem kiedy byla okazja komus dokopac wychodzili z ukrycia. wiec niestety nie potrafie porownac tego do tej sytuacji o ktorej mowisz z przed roku. mnie wszyscy przywitali tutaj zyczliwie, nawiazalam wspaniale znajomosci, a ze czasami jest tez pod gorke to chyba jak to czasami z wszystkim bywa.

nie wiem po co zalozylas ten watek... nie wiem do czego dazysz? zebym na twoja strone przeszla? ja nie jestem po niczyjej stronie... wiec ty rob swoje, ja bede robila swoje. przykro mi ze amkb sie poddal, bo przciez kazdy ma prawo tutaj byc i robic to co chce... wolny portal. ja ciebie bede sie starala od tej pory ignorowac, bo uwazam ze piszesz falszywie, przeczysz sama sobie na kazdej okazji i nie zachowujesz sie tak jak ktos kto zwiedzil te 30 krajow o ktorych piszesz. wiec prosze cie - ty ignoruj mnie a ja bede ignorowala ciebie. miejsca dla obu z nas jest tu wystarczajaco... nie mam ochoty wdawac sie w kolejne z toba dyskusje bo znowu sie niepotrzebnie pod wplwem emocji uniose i znowu bedzie ze psuje atmosfere portalu, a tego nie chce...

tylko jeszcze dodam ze to ze myslisz ze bedzie lepiej jak andrzeja nie bedzie to chyba sie mylisz niestety... andrzej jakis czas temu zniknal na calkiem dlugo - bylo tu grobowo... tak samo dzieje sie jak emski, barbi, marianna i cala reszta ktora sie regularnie udziela znika na jakis czas... wiec chyba ze twoim celem jest zamienienie globtrotera w grobowiec, albo wiesz ze potrafisz rozruszac towarzystwo i zachecic do dyskusji to w porzadku... jednak wiem z doswiadczenia ze jak kilku osob zabraklo tu przez jakis czas to nie byl to juz ten sam globtroter... a tym bardziej nie byl lepszym...

nie musisz odpowiadac na moj watek i nawet wolalabym zebys tego nie robila bo jedyne co potrafisz to prowokowac do niepotrzebnej wymiany zdan...

pozdrawiam

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 11:56 | 01.07.2009

Paulinqa,ale czkawka jest bez zmian hi,hi...;)))

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 13:14 | 01.07.2009

Paulinqa nie ma co się denerwowac . Jeżeli ktoś jest zakłamany to nawet krytyka ze strony innej osoby nie pomoże a nawet pogorszy sprawę bo przecież nie można kogoś zdjęc krytykowac skoro ta osoba zwiedziła 30 krajów ;/ Jeżeli ktoś nie potrafi przyjąc krytyki z żartem to trudno . Mam nadzieję że AMKB wróci bo nudno tutaj będzie bez niego i wogóle bez osób które ten portal podróżniczy rozweselają udzielając się na forum i wogóle .

pozdrawiam

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 13:16 | 01.07.2009

Najlepiej zrobisz jak będziesz jej unikała . Nie żebym był po czyjejś stronie ale poprostu chodzi mi o to żeby na tym portalu była fajna atmosfera a nie dziwne kłótnie o to że ten mieszka tam czy gdzie indziej .

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 21:35 | 01.07.2009

outlawz - popieram. Bawmy się tu i kolegujmy po prostu a myślę,ze zupłene ignorowanie osoby, której się nie trawi, zamiast niepotrzebnych pyskówek i wychodzenia z nerw - jest najdotkliwszą karą dla nielubianego. No bo sami powiedzcie - ktoś bez sensu ujada a my do po prostu nie słyszymy, to się znudzi,obrazi,w końcu zachrypnie i przestanie szczekać.I święty spokój.

usunięty/nieznany 21:37 | 01.07.2009

no ja wiem... ja czasami aby sie za bardzo wczuwam... dlatego ja juz temat zakonczylam i nie wiem jakim celem byl ten watek... powinnismy chyba jakas imprezke zrobic w tym tygodniu na zapomnienie wszystkich sporow... moze wrocimy tradycje piatkowych imprezek... wtedy bylo super milo i super smiesznie :)))))

buziaki dla wszystkich (no prawie wszystkich :P

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 07:33 | 02.07.2009

no i dobrze że zakończyłaś już wcześniej swoje wypowiedzi przy kłótni pomiędzy Andrzejem i nastką . Ten temat został założony ze złośliwości czy żeby pokazac kim ona nie jest tutaj i się do wszystkich rzucac tego nie wiem . Mam nadzieję że uda nam się kiedyś razem wypic KLIKO :) Pozdrawiam :)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:39 | 02.07.2009

Outlawz a postawisz ? Bo ja bardzo chętnie ale jak nie muszę płacić :)))) Pozdrawiam również !! :)))

usunięty/nieznany 08:41 | 02.07.2009

no to jak dojdzie w koncu do skutku to globtroterskie spotkanie w Krakowie w lecie (15 sierpnia) to jak najbardziej....

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 08:47 | 02.07.2009

Jeśli się mozna przyłączyć do spotkania - to ja bardzo chętnie! Zaprowadzę Was do knajpki w Rynku,gdzie podają rewelacyjne,najlepsze w mieście piwo.Pozdrawiam

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 09:07 | 02.07.2009

Co za pech, rzadko w PL ostatnio bywam a 15 akurat bede na slubie w bielsku u kolegi. Bede wracal z Krakowa do UK ale dopiero 18tego

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 09:09 | 02.07.2009

Fruchu to my może jeszcze bedziemy tam trzeźwieli :))))

usunięty/nieznany 10:04 | 02.07.2009

Bonifacja, jak najbardziej... mialam na dniach oficjalnego posta zamiescic ale z ta atmosfera z ostatnich dni pomyslalam ze nie najlepszy pomysl... spotkanie ma byc w Krakowie 15-go sierpnia, poki co kilka osob potwierdzilo obecnosc juz, wiec im nas wiecej tym lepiej...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:36 | 02.07.2009

Ale WAWEL zostanie CHYBA na miejscu po naszym odjeździe ?

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 15:36 | 02.07.2009

Ja może też wpadnę , zależy kiedy wrócę ze ślubu od kumpla i chrzcin :P ale jakby coś to mnie też dopiszcie do listy :) Qmoszka pewnie że stawiam :) Pozdrawiam :)

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 15:47 | 02.07.2009

Paulinqa jak możesz to zamieśc nowy wątek na forum o tym spotkaniu :) Napewno ktoś znajdzie czas aby przyjechac . Ja jak dam radę to będę . Pozdrawiam :P

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 16:53 | 02.07.2009

jakby w razie mialo wam sie przeciagnac do poniedzialku to moze i ja bym wpadl ;-)

0000000000000 dołączył
12.12.2008

0000000000000 17:05 | 02.07.2009

Oj fruchu,fruchu lepiej nie wpadaj bo będzie chrzest razem z weselem

usunięty/nieznany 17:24 | 02.07.2009

kto wie, jak bedzie dobre towarzystwo to i do wtorku mozemy pociagnac :))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:30 | 02.07.2009

hue hue ja tam juz w Krakowie grunt ubijam na spotkanie :-))) a ze przy ubijaniu gruntu trzeba go polewac suto co wlasnie czynie :-))) pozdrawiam mocno silna grupe !!!

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 18:07 | 02.07.2009

kazda okazja dobra zeby sie pobawic w dobrym towarzystwie ;-)

usunięty/nieznany 18:20 | 02.07.2009

emski, a do 15-go sierpnia dasz rade dosiedziec???? i gdzie ta moja tequila, jakos chyba w inny dach celowales jak leciales nad albionem...

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 19:24 | 02.07.2009

heh to może 15-go uda mu się przywieźc ta tequille ;)

usunięty/nieznany 20:18 | 02.07.2009

ja to bym jemu z dostawa tequili nie ufala... jeszcze wyjdzie ze sie latac boi i wypije wszystko zanim wyladuje... zza sadzawki to w koncu kawalek sie leci :P

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:26 | 02.07.2009

celowalem celowalem i w koncu w Mleczarnie na Kazimiezru trafilem :-))a nad Londkiem w drodze powrotnej bede tylko przefrywal :-((

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 21:12 | 02.07.2009

Paulinqo to będzie nowy wątek ? Myslę o tym spotkaniu w Krakowie :)) Byłoby bardzo fajnie zebrać jak najwięcej ludzi :))

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 21:22 | 02.07.2009

Co racja to racja :) Pewnie dużo osób się zbierze a przynajmniej taka perspektywa jest no nie ? :)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 21:26 | 02.07.2009

Byleby na obietnicach się nie skończyło :((( No ale jak takie zaopatrzenie ma być :)) To ja pierwsza się melduję !! :)))

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 21:29 | 02.07.2009

Heh no masz rację :) Ja też mam nadzieję że uda mi się wpaść i zaliczyć popijawkę z Wami :P

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 22:03 | 02.07.2009

Słuchajcie - jeśli ma być sporo osób,to mogę stoliki zarezerwować bo ja na miejscu jestem i dla mnie to żaden problem,tylko musiałabym wiedzieć ile was naprawdę się zjawi.Piszę o tym,bo w sezonie wszystkie knajpy i w Rynku i na Kazimierzu kipią od turystów i ciężko jest pojedynczy stołek znaleźć.Jak coś - to dajta znać na gg albo meilem. Zorganizuję co się da, albo pomogę w czym się da. Taka dyspozycyjna kurna jestem!
Ucałowania dla Kliki

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 22:13 | 02.07.2009

Bonifacja sadzę że KLIKA (tu się zwijam ze śmiechu) bez rezerwacji da sobie radę :))) Wiesz przecież jak mafia działa :))) Nie ma sposobu na takie draństwo.Ale ja mam do Ciebie prośbę !! Wielką prośbę !!! Ty tylko załatw pogodę.Reszta chyba będzie do zorganizowania :)))) CMOK !!

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 22:15 | 02.07.2009

Qmoszka - zaraz zacznę odczyniać uroki! Smok wawelski pomoże.Sam się zadeklarował.Całus

usunięty/nieznany 22:59 | 02.07.2009

dobra, w takim razie trzeba zaczac nawolywanie :))))))

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 06:55 | 03.07.2009

Prawda KLIKA czyli najbardziej zorganizowana grupa na tym portalu powinna dac radę nawet bez rezerwacji :) Bonifacja załatw troszeńkę pogody :P widziałem że zaczęłaś już coś w tym kierunku robic hehe ;) Buźka :)

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 06:57 | 03.07.2009

Droga Paulinqo czekamy na założony nowy wątek dotyczący spotkania ;)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 07:57 | 03.07.2009

Outlawz !!! No nie !! Przecież juz jest !! Tylko popatrzaj dokładniej :))) CMOK !!

Outlawz dołączył
26.10.2008

Outlawz 07:58 | 03.07.2009

Qmoszka przepraszam :( nie zauważyłem poprostu :) Buźka !

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:06 | 15.07.2009

uhhh to widze ze mnie tu niezla hryja ominela i na cale szczescie Amen :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl