Forum dyskusyjne

maroko - samolt

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

QLOCEK dołączył
04.06.2006

QLOCEK 11:42 | 19.06.2006

Witam,
Czy kroś może szukał ostatnio jakiś tanich polaczen do Maroka. A jeśli tak, to co polecacie. W zasadzie najtansze oferty jakie ja znalazlem to okolo 1500zł w obie strony, a to troszke duzo!

grzewor dołączył
31.05.2005

grzewor 11:26 | 26.06.2006

witam,
przemuśl sprawę przelotu do Malagi lub Jarez de la ....
W zeszłym roku leciałem do Malagi za 166E (2 strony) przejazd do Algeciras 2*10E, prom 52E (2 strony) całośc wychodzi 240 E czyli niecały 1000zł . Atrakcją tego jest przepłyniecie Giblartar, minusem przynajmniej dzień w plecy.

layla dołączył
24.09.2006

layla 21:08 | 27.09.2006

kupiłam wczoraj bilet w neckermannie za 1156 czarter i to najtańsza oferta którą znalazłam. lastminute na paździrnik

chacol dołączył
03.06.2006

chacol 09:32 | 28.09.2006

Ja lecialem z Norwegian w sierpniu z Warszawy do Malagi za 300 zł w obie strony. Udalo mi się upolowac tani bilet. Autobus z Malagi do Algerciras 10 Euro, idz na przystan promową i jedz darmowym autobusem do Tarify (mozna kupic bilet na prom już w porcie w Maldze lub w Tarifie). Prom 27 Euro (lub cos koło tego) w jedną stronę z Tarify, co dało około 600 zl w obie strony ze wszystkim. Ale można jeszcze taniej z Niemiec prosto do Agadiru. Wtedy odpadaja promy.

yokayoka dołączył
22.08.2006

yokayoka 14:51 | 28.09.2006

Cześć , polecam linie norwegian i easyjet. ja lecę za 300 zł w dwie strony(do Malagi) . Dobrym rozwiązaniem jest lot z Berlina z zakup biletu w dzień wylotu, robiłem tak trzy razy i zawsze były bilety bardzo tanie z resztą. w norwegian na dzień dzisiejszy zapłacisz ok 200 euro w zależności kiedy chcesz lecieć. Jeżeli niebawem to polecam na prawdę Berlin. Powodzenia !!!

yokayoka dołączył
22.08.2006

yokayoka 14:56 | 28.09.2006

Pisząc o zakupie biletu w dzień wylotu z Berlina mam na myśli zakup biletów w biurach podróży, które to mieszczą się obficie na lotnisku Tegel !

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl