Forum dyskusyjne

WYWOLANA DO ODPOWIEDZI

kategoria podróże po świecie

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 13:47 | 01.07.2009

Ponieważ w 3 postach zwracasz się do mnie odpowiem Ci tu raz, żeby się nie powtarzać.
- nie ja Ciebie, ale Ty mnie zaczepiłeś i obraziłeś stosując ten sam co zwykle scenariusz - najpierw prowokujesz, a potem biegasz po forum krzycząc AJ, WAJ BIJA i szukając gorączkowo popleczników.
- w poście PAPUASA51 nikt o Tobie nie wspominał i zajęci byliśmy rozmowami na temat ulepszenia portalu do czasu gdy i tu płacząc przybiegłeś (jakby nie wystarczył Ci wątek i rozmowa z Nastką piętro niżej)
- odnośnie "mentalności Kalego"
to, że się ktoś nie odzywa, nie znaczy, że nie widzi. Nie mam czasu
szukać głębiej (jak powiadasz usunąłeś część zdjęć z niewygodnymi
komentarzami), więc tylko to z ostatnich wątków CYTUJE: "będę kpił
i wyśmiewał...", "najlepszą obroną jest żart lub jeśli trzeba - szyderstwo!"
tzn. jeśli TY szydzisz jest ok, a jeśli ktoś używa proponowanego przez
Ciebie sposobu to to nazywasz OBRAZA.
2. odnośnie rodziny
od 131053 z 24.06 do Ciebie CYT -"czepianie się mojej rodziny przy ocenie moich zdjęć to draństwo" - czyli Ty możesz - nam wara. Było takich
personalnych wycieczek więcej...
3. odnośnie "szmiry", zalewu pryatnych i nudnych zdjęć.
Jako AMKB ciskałeś gromy na zdjęcia z Polski i kwiaty (nawet te z podróży)
Twoja średnia była poniżej 4 i to chyba sporo.
TERAZ w Twojej Galerii jest 30 zdjęć z czego 28 to zdjęcia konkursowe, kwiatków i z dedykacjami (dla Barbi, dla Tintina, dla Marinny, dla Michelle, dla Emskiego, dla Paulinqi, dla wszystkich członków jury etc... Z czego te najlepszych 10 to z dedykacjami - jak oceniać ten koncert życzeń - dla sympatycznej Pani Krysi - pucio, pucio? Sorry już lepszy zalew zdjęć od patrzenia na merdanie ogonkiem (w sumie się opłaciło - średnia wzrosła Ci do 4.5)
4. Masz pretensję, że ludzie milczą.... ale mogą mówić tylko wtedy gdy to zgodne z Twoimi poglądami
5. Słowa, których często używasz "purysto językowy"
CYT:" spierdalaj, c..a, indywiduum, głupi, złośliwy, chamski, bałwan, kreatura (nie tylko do Nastki)
6. Nastką skutecznie zajęła się Paulinqa z Qumoszką i to wielokrotnie i w różnych miejscach) więc nie ma sensu robiś tego po raz kolejny. Starannie jednak milczą na temat ubliżania innym.
DO NIEKTORYCH - którzy tu są chwilkę, trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
POZDRAWIAM i tych milczących i tych biorących udział w dyskusji.

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 16:02 | 01.07.2009

Bo 1 Qmoszka nie dała się wciągnąć w zagrywki a to jest chyba inny temat :) To tylko tak na marginesie. Qmoszka zorientowała się co się będzie działo po 2 wymianie zdań pomiędzy andrzejem i nastką. Zachowałam się tak jak swego czasu inni zachowali się,jak robiłam sobie cyrk z AMKB.Nikt mi nie pomógł,nawet sama musiałam zorientować się co jest grane,byłam NOWA i nie podobało mi się ocenianie fajnych fotek. Mogę dokładnie przypomnieć wam jak to się odbyło.Pierwszy pod młotek poszedł emski bo właśnie on bardzo nie tak w moim mniemaniu zachował się w stosunku do AMKB nikt oprócz emskiego nie odniósł się do tego,emski napisał mi tylko poczekaj a sama zobaczysz . Reszta siedziała i się nabijała później z AMKB i z tego co robiłam. Nigdy nie ruszałam ani jego rodziny,ani kraju,ani uczuć !!! A szczytem mojego wykroczenia w stosunku do AMKB była postawiona mu 4 za jego zamgloną górkę i grzyb którego mu zaserwowałam z klopsami :))) Oczywiście jest jeszcze moja wypowiedź na forum do wglądu o ocenach wystawianych przez AMKB dla kiepskiego emskiego tak to wyglądało,ale niektórzy zaczęli się odzywać jak zobaczyli drakę :((( Czyli to co tutaj widzimy to jest powtórka z "rozrywki" Jeżeli nastka czuje się urażona z mojej strony to bardzo proszę aby ona sama się wypowiedziała. Bo1 tak twierdzisz we wcześniejszym wpisie że nie masz czasu,masz mnóstwo zajęć . Ja niepracująca kura domowa nie wiedziałam wszystkiego co TY.ale nie moja to sprawa.Odnośnie fotek andrzeja,to też nie jest ok.z Twojej str.doskonale wiesz o tym że ma dobre i że NIGDY nie zostawił bez odpowiedzi pytania pod swoim zdjęciem,wręcz czasami ,jak papuga nadawał,udzielał rad i można z nim było wszystko i o wszystkim . Co do picia na globie to informuję Ciebie że jestem w 400% abstynentką ,nie wrogiem bo też jest dla ludzi. I może zacznij z większym dystansem podchodzić do internetu. Na koniec abyś zapamiętała ja zawsze mam swoje zdanie,nigdy nie jestem mściwa,zawistna,zazdrosna a cieszę się ze wszystkiego z czego można.Mam też słabe strony,wszyscy je mamy ale mam zakodowane pewne zasady że pewnych rzeczy NIE WOLNO . A to co napisałaś na koniec bardzo mi się spodobało.Zawsze czytać ze zrozumieniem !!!! Pozdrawiam !! :)

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 16:38 | 01.07.2009

NIE WOLNO dotyczy nie wybiórczo, lecz wszystkich. Niewiele widzę zrozumiałaś. Jeśli już ktoś jest tolerancyjny (co jest piękną cechą) niech rozciąga tolerancję na obydwie strony konfliktu. Fotki Andrzeja są do wglądu - ich jakość i komentarze, które może mówią o tym, że kilka osób fajnie się bawi. Merytorycznie te dyskusje nie dotyczyły spraw związanych z podróżami, więc skąd to zdziwienie, że inni nie chcą się z Wami bawić i się nie dopisują (Ty wyciągnęłaś jedynie wniosek, że siedzimy i patrzymy z zawiścią). Co do obrażania - nie znajdziesz ani jednego posta w którym komuś ubliżam, czy go wyzywam nawet jeśli rozmawialiśmy o nieprzyjemnych sprawach - ciekawa jestem czy gdyby tak było, brak kultury podciągnęłabyś pod temperament?
Na koniec żebyś zapamiętała - ja też zawsze mam swoje zdanie, co udowodniłam tu przez dwa lata , będąc tu zawsze tę samą osobą, ze wszystkimi konsekwencjami z tego faktu płynącymi - pzdr :D

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 17:26 | 01.07.2009

Podoba mi się bardzo to co napisałaś . BAWI się pewna grupa ludzi !!! W którym miejscu nie byłam ja tolerancyjną ???? Na koniec napisałam tylko co o tym sadzę i moje spostrzeżenia ,nie próbuj doklejać mi coś czego nie zrobiłam. Jeżeli nie podobało się to że pewna grupa się bawi,mogłaś i powinnaś zbudować własną piaskownicę wrzucić do niej zabawki i się bawić tak jak Tobie wygodnie :) Ja potrafiłam zaprzyjaźnić się z tymi z którymi na starcie zadzierałam i to bardzo ostro jak na NOWĄ nic nie mającą osobę.Ale Ty nie jesteś obiektywna ,zwróć uwagę ile było postów do admina,abyśmy mogli mieć luz i aby takim osobą jak Ty nie przeszkadzać.Smutne jest to że złapałaś się jednej rzeczy,że my bawiliśmy się,Ty w tym czasie wszystko czytałaś,byłaś coraz to bardzie zbulwersowana tym jak BAWIMY się nic z tym nie robiłaś.Było kilkakrotnie tłumaczone że fotka z piwem,kieliszkiem itp.to jest impreza jednak jej nie ominęłaś tylko właziłaś i sprawdzałaś co się tam dzieje :(( Nie jestem zła o to,ale to co teraz piszesz to jest tylko dowód na to że właśnie KLIKA potrafiła się dogadać i bawić.Ale o bardzo wielu rzeczach nie jest Ci wiadomo,bo pewnie miałabyś solidny temat do rozwinięcia :))) Nie będę więcej się wypowiadać na ten temat ,tak samo jak na ten że andrzej zawsze był pomocny jeżeli ktoś zwrócił się do niego o to,tak samo jak to że nie chciał zalewu szmiry i chciał aby fotki były na poziomie.Czy ja popieram jego wulgarne zachowanie tego się nie dowiesz.To jak się odzywał to jest tylko i wyłącznie jego sprawa i osoby do której to kierował.Takie szkolenie przeszłam na globtroterze. Smutne to ale prawdziwe :((( Myślę że rozumiesz o czym piszę . Czekam na Twoje fotki i gorąco pozdrawiam :)))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 18:26 | 01.07.2009

usiłujesz cały czas odwrócić kota ogonem. GLOBTROTER JEST PORTALEM PODROZNICZYM, taki jest jego charakter i po to został stworzony, więc dlaczego dziwi Cię, że sporo tu osób jest zajętych tylko korzystaniem z tych "dobrodziejstw". Nie nam przeszkadzało, że kilka osób ze sobą rozmawia, lecz Wam, że nie dajemy się rozruszać (teksty o tym, że większość nic tu nie wnosi, szczurach co siedzą cicho, milczącej większości etc.)
P.S Na tym kończę, bo i tak poświęciłam sporo czasu na to. Pzdr :)))

usunięty/nieznany 20:55 | 01.07.2009

Nie czytam całości - odniosę się do postu początkowego wątku - Bo1 - masz 100% racji.

Amaranta dołączył
22.01.2008

Amaranta 22:03 | 01.07.2009

Nie było mnie tutaj jakiś czas i nie dam rady nadrobić wszystkiego :-) Przeczytałam pobieżnie tych kilka wątków i Bo1 - podpisuję się pod tym co napisałaś. Nie uważam siebie za szczura w ukryciu. Moja doba ma tylko 24h i mam realne problemy w realnym życiu a tutaj chcę miło spędzić czas.
Pozdrawiam

usunięty/nieznany 22:47 | 01.07.2009

dziwi mnie tylko ze tylu z tych cichych obserwujacych odzywa sie tylko wtedy kiedy jakas klotnia jest... taka jest prawda... o ile przyjemniej byloby gdyby ktos zaczal jakis pozytywny watek w ktorym kazdy moglby sie wypowiedziec raz na jakis czas. amaranto, nikt nie oczekuje od nikogo zeby dyskutowal 24/7 ale przyznajcie mi sami racje ze wiekszosc z tych ktorzy sie nie udzielaja zaczynaja glosno mowic tylko wtedy jak sie cos dzieje i tylko wtedy jak negatywnie...

wyjatkiem byl konkurs na usmiech i wydaje mi sie ze warto byloby cos podobnego powtorzyc zeby zakopac topor wojenny. moze tym razem konkurs na najsmieszniejsze zdjecie z podrozy??? tak dla rozladowania atmosfery...

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 23:02 | 01.07.2009

Bo, daj spokoj, zmarszczek sie tylko nabawisz i nie bedziesz juz taka piekna :)))

Paulinqa, fajny pomysl, mnie sie podoba, organizuj :)
ps. Moglabys dac adres Twojej stronki ? Niedawno padl mi twardy dysk i adres wcielo.

Amaranta dołączył
22.01.2008

Amaranta 23:18 | 01.07.2009

Paulinqo ja nawet nie miałam czasu po ciuchu obserwować. Skończył się chwilowo mój własny "zakaz" wchodzenia na Globtrotera (musiałam sobie zrobić taki zakaz, bo to zajmuje trochę czasu a miałam naprawdę ciężkie czasy). Przyznałam rację Bo1 bo w jej wypowiedziach jest tolerancja dla różnych "frakcji" portalu i nietolerancja dla złośliwości, chamstwa czy narzucania reguł. Poza tym z pisaniem jest tak, że nie zawsze czytający dobrze rozumie piszącego. Zawsze łatwiej się jest dogadać "na żywo".
Masz rację, że konkurs na uśmiech był bardzo sympatyczny.
Pozdrawiam

usunięty/nieznany 23:25 | 01.07.2009

no to juz, wrzucajcie zdjecia z najsmieszniejszymi przypadkami z podrozy... niestety nie moge sie podjac bycia organizatorka bo od niedzieli mnie nie ma na jakis czas... ale zrobmy moze to nie w formie konkursu jako konkursu, ale moze stalej sekcji - najsmieszniejsze zdjecia, wpadki, sytuacje, historyjki z podrozy... mysle ze ma to szanse sie przyjac... ja sama jestem bardzo nudna wiec i moje podroznicze zdjecia super sa nudne, ale moze cos mi sie uda wygrzebac...

zaraz zarzuce nowy watek - tak wlasciwie to moga byc nawet historyjki smieszne z podrozy ktore mozna by bylo pod tym nowym watkiem dodawac...

Tommy - adres stronki jest u mnie na globtroterowym profilu ;)))))

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 23:46 | 01.07.2009

ooops... ze mnie to jednak jest kolek czasami... to chyba mozna nazwac brainfart :)))

usunięty/nieznany 23:49 | 01.07.2009

hahaha, dobre, nie rzucaj slow tak sobie bo jeszcze na blogu uzyje... brainfart mi sie podoba.... chyba podkradne... tommy, mam nadzieje ze ty wielkim fanem dzeksona nie byles... jak tak to moze poczekaj z tydzien zanim wejdziesz :P moja szczerosc czasem nie poplaca....

nastka1505 dołączył
14.06.2009

nastka1505 01:44 | 02.07.2009

Bo1,nic dodac nic ująć,pan AB tolerował tylko ludzi,którzy mu przytakiwali,każda niesubordynacja groziła nagonką.Myślę,że trochę atmosfera sie oczyściła.Temat nr1 zakończyłam chyba przedwczoraj("this is the end)niestety temat nie umarł.Pan AB pokazał kim jest w sposób chamski i wulgarny odnosząc się nie tylko do mnie.Tak bardzo go zabolał mój komentarz do zdjęcia Jego córki,iż naprawdę mnie nie interesuje,iż jeżdzi już bez sznureczka.Jakie pojawiłyby sie komentarze ze strony pana AB,gdyby jakiś nowy użytkownik zamieścił podobne zdjęcie z równie beznadziejnym opisem?na pewno padłyby mało wybredne komentarze.wbrew aru opiniom,mnie nie uraziły w żaden sposób komentarze pana AB co do poziomu vel pionu,raczej rozbawiły,ocena wszystkiego jest czymś bardzo subiektywnym,coś co mnie może zachwycić,drugą osobe przerazi.Jeśli lubimy jakies miejsce mamy inny stosunek emocjonalny do przedstawianych zdjęć,jeśli poznaliśmy na jakimś forum autora jakichś zdjęć również ocena Jego dokonań jest mniej krytyczna.Nie szukam ani nie szukałam sprzymierzenców.daję sobie swietnie rade sama.Nie zaczęłam wątku z powodu żałosnych komentarzy AB w stosunku do moich fotek,tylko dlatego,iż prawie nikt już nie zamieszczał tu fotek nie chcąc byc narażonym na cyniczne komentarze AB.Mnie te komentarze bawiły i pozwalały dostrzec w autorze człowieka,któremu w zyciu nie wyszło i kąsa wszystkich dookoła.Nie wiem czy pamiętacie jak w ubiegłym roku pan AB obrażał Biendarkę(autorkę najpiękniejszych zdjęc jakie tu były zamieszczane),nawet umieścił kiedyś na forum temat do admina,iż ktoś na Jego maila wysłał jakieś grożby czy tez obelgi.Zenada...i to ma być mężczyzna?Tak jak Bo1 napisała przybiega wszędzie z płaczem i próbuje manipulowac ludżmi,tylko każdy ma swoją ocenę faktów.
carpe diem!

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 06:41 | 02.07.2009

Bo1 ,żeby się nie powtarzać podpisuje się pod twoimi wypowiedziami w 100%. Z wyrazami szacunku jeden ze SZCZURÓW.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl