Forum dyskusyjne

Wyprawa na Antypody

kategoria podróże po świecie

icek dołączył
25.04.2009

icek 21:01 | 01.07.2009

Witam wszystkich, ostatnio zauważyłem ciekawy konkurs na stronie tlux.pl w którym to można wygrać właśnie podróż do Australii. Nie to żebym liczył na wygraną, ale zapaliło mi się światełko - czemu by tam nie pojechać. Jednak jest to kawał drogi i dlatego jestem ciekaw jak bardzo męcząca i kłopotliwa jest taka podróż.... czy ktoś mógłby podzielić się opiniami ?

solna dołączył
25.04.2009

solna 23:22 | 05.07.2009

Icku, lot do Australii trwa ponad 24 godziny i są minimum dwa międzylądowania, same bilety kosztują ok 5 000 zł. Z warszawy do Sydney jest 15 000 km! Bardzo to drogie, niestety :( zajrzałam na polecaną stronę i ten konkurs tak mnie wakacyjnie nastroił - fajne to wszystko - lot balonem, katamaran, wioska krokodyli - wakacje życia normalnie. Nic dziwnego, że podróż taka luksusowa, skoro organizuje ją portal o luksusie :) już zazdroszczę zwycięzcy, to będzie wyjątkowa podróż. Ja nie wierzę w siebie, jeszcze nic nigdy nie wygrałam :(

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 23:33 | 05.07.2009

co do ceny przelotu :

1. Szukasz atrakcyjnego cenowo biletu do Bangkoku/Singapuru/ewentualnie Kuala Lumpur (wtedy należy dojechać do Singapuru lądem). Taki bilet powinieneś znaleźć bez większego trudu w cenie poniżej 1950 zł (z Polski najczęściej Aerosvit/Aeroflot lub Finnair, z Niemiec lub Wielkiej Brytanii całe mnóstwo innych linii). (Sprawdź nasze sposoby na dotarcie do tych krajów - red.)

2. Szukamy połączenia z wymienionych miast (BKK lub SIN) do Perth. Okaże się, że linia Tiger Airways przewiezie nas w obie strony już od nieco ponad 300zł!

3. Bookujemy bilety i lecimy do Australii taniej niż znakomita większość podróżników.

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 23:53 | 05.07.2009

też doszedłem do tego wniosku parę tygodni temu, kiedy zobaczyłem promocję z Kuala Lumpur do Brisbane za 90$ Bez promocji są nieco droższe, ale to i tak bardzo duża różnica, a przy okazji mozna ze 2 dni powłóczyć się po Kuala Lumpur...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl