Forum dyskusyjne

noclegi w Maroku w sezonie

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

stesiek dołączył
01.07.2009

stesiek 22:45 | 01.07.2009

Wybieram się do Maroka samochodem w terminie 1-15 sierpnia na objazdówkę bez sztywnego planu. Jak tam jest z noclegami w tym czasie? czy są jakieś tanie kwatery? jak ich szukać? ile to może kosztować? nie mam żadnych rezerwacji, biorę namiot w razie draki - jak popularne są tam kampingi? Jakie są Wasze doświadczenia? Może ktoś z Was był tam ostatnio na takim tour i może mi pomóc - z góry dzięki.

melon1980 dołączył
26.08.2008

melon1980 01:05 | 03.07.2009

Byłem z żoną rok temu w wakacje. Za 2 osobowy pokój w Marakeszu, Fezie czy Meknes płaciliśmy 22 - 30 euro. Jednak bankowo można dostać coś taniej. Ceny były dla nas ok a miejscówki w samym centrum więc specjalnie nie szukaliśmy. Z miejscami nie ma problemu. Najtrudniej było w Casablance, tutaj płaciliśmy ok 22E/osoba i to po intensywnych poszukiwaniach (wszystko co tańsze było zajęte). Żeby znaleźć nocleg wystarczy pokręcić się po medinie i okolicach. W miastach turystycznych różnej klasy hotelików jest setki. Jak masz jeszcze jakieś pytania to daj znać.
pozdrawiam

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 14:52 | 03.07.2009

Jasne, ze da sie taniej hotelikow w wiekszych miejscowosciach jest w brod. Ceny sa rozne ale zawsze da sie znalezc cos w maire taniego, tylko trzeba poszukac. Jesli chodzi o kempingi to tez sie zastanawialismy na tym jednak poczytalismy i raczej wiekszosc kempingow jest dla zmotoryzowanych - poza szlakami i ciezko sie tam dostac autobusem. Poza tym te na wybrzezu sa w pewnej odleglosci od morza, nad samym morzem raczej trudno znalezc. Polecam couchsurfing w Maroku - naprawdę niezapomniane wrażenia no i nocleg za darmo.

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 22:23 | 03.07.2009

Ja spałem cześto na dachach hoteli z czym nie było najmniejszego problemu. Ceny takiego noclegu to od 20 do 40 dirhamów czyli ok 2-4 euro - przeważnia w medinach. Do tego zależy jak się targujesz ale jakiś prysznic był zawsze no i miejsce na nasze plecaki i rzeczy. Spij na dachu jak hotel nie ma klimatyzacji. Z miejscami zero problemów a z szukaniem to same Cię znajdą - tylko nei daj się naciągnac. Zależy jakie masz wymagania :)

stesiek dołączył
01.07.2009

stesiek 11:43 | 12.07.2009

dzięki wszystkim za informacje - z pewnością się przydadzą

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl