Forum dyskusyjne


Norwegia-16 dni łącznie z Nordkap

kategoria podróże po świecie

jarczap dołączył
12.01.2006

jarczap 23:11 | 01.07.2009

Witam
Będę jechał na 16 dni do Norwegii. Co polecacie w takim czasie?? 16 dni to jednak bardzo mało biorąc pod uwagę, że jedziemy wzdłuż morza Bałtyckiego, promem do Helisinek i później jak najkrótsza trasa na Nordkap.... Następnie Narwik ,potem Lofoty z 3 dni pewnie,a później, no właśnie zaczynamy układać trasę. Na pewno największy lodowiec Jostedal, fiord Sognefjorden , okolice Bergen i samo Bergen, droga trolli. Co trzeba bezwzględnie zobaczyć i ewentualnie w jakiej kolejności, żeby nie nadrabiać drogi, bo i bez tego zrobimy kila ładnych tysięcy kilometrów....
Będę wdzięczny za wszelkie rady i wskazówki.
Pozdrawiam
P.S mamy jeszcze jedno wolne miejsce, póki co 3 facetów, wszyscy mieszkamy w Warszawie. Wyjazd 18 lipca, powrót 2 sierpnia.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl