Forum dyskusyjne


Jak wygląda sprawa pogody w Nepalu we Wrześniu

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

markimark102 dołączył
11.06.2009

markimark102 00:36 | 02.07.2009

Drodzy podróżnicy.

Ci którzy mieli okazję zwiedzać Nepal we Wrzesniu niech z łaski swojej napiszą czy jest to warte zachodu i czy pogoda (opady są moją główną obawą) jest do przeżycia. W przewodnikach nie wymienia się września jako najlepszego miesiąca ale z osobistego wywiadu wynika że wcale nie jest źle.


izaschiza dołączył
15.09.2009

izaschiza 12:02 | 18.08.2011

Też byłabym zainteresowana tą informacją. Ktoś był we wrześniu?


paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 15:18 | 18.08.2011

Witam. Byliśmy z żona we wrzesniu (przez tydzien) taki przerywnik w wypadzie do indii i pogoda była spoko. Przez tydzień raz padał deszcz, ale za to prawie cały dzien, nie był jednak na tyle przeszkadzający aby siedzieć w miejscu. moge smialo polecić wrzesien. Zaznaczam iz we wrzesniu spedzilem tam tydzien poniewaz później przedostalismy sie na poludniowy wschód Indii.


Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 20:39 | 22.08.2011

wrzesień to końcówka monsunu więc może jeszcze padać, wg tegorocznych prognoz monsun ma był trochę dłużej do prawie końca września, pada, przeszkadza, w górach ścieżki bywają zalane i zdarzaja się osuwista i spływy błotneStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl