Forum dyskusyjne

Japonia wrzesień 2009

kategoria podróże po świecie

kraj Japonia

FoxSzczecin dołączył
30.06.2009

FoxSzczecin 02:22 | 03.07.2009

Witam...
W końcu mam zamiar spełnić moje wielkie marzenie i odwiedzić kraj Kwitnącej Wiśni.A że już dość mam samotnych podróży stąd to ogłoszenie...Jeśli ktoś czuje się na siłach (fizycznych,psychicznych i finansowych) na taką wyprawe zapraszam...Ponieważ urlop mam we wrześni dlatego taki termin 4-14 września.Oczywiście kilka dni może się zmienić ponieważ (1 do 23 września-mój urlop).Jak na moje kalkulacje to chciałbym się zamknąć w kwocie 10 000 PLN...Jeśli ktoś byłby zainteresowany to czekam-w środe 8 lipca kupuje bilety.
Pozdrawiam wszystkich czytających ;)
Próbowałem dodać jako ogłoszenie ale mam jakieś problemy z tym dlatego tutaj.

Jowanka dołączył
03.01.2009

Jowanka 20:44 | 10.07.2009

Szkoda, że zobaczyłam to ogłoszenie dopiero dzisaj, bo też wybieram się do Japonii, ale w październiku. Może jakoś byśmy się dogadali?
W tej chwili też mam już bilety, jadę na trzy tygodnie i mam nadzieję, że po powrocie podzielisz się wrażeniami.

FoxSzczecin dołączył
30.06.2009

FoxSzczecin 00:40 | 11.07.2009

No widzisz "Jowanka"...a szkoda.Problem w tym że ja mam ścisły i nieprzesuwalny urlop we wrześniu.Tak wiec...Chyba że możesz zwrócić bilety-na wrzesien KLM kosztuje jeszcze 500 euro w obie strony.No ale jakby co to zdam relacje ;) Napisz mi adres,mój conspiracy@o2.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl