Forum dyskusyjne

Soczi - Batumi

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 22:01 | 03.07.2009

Czy ktoś się orientuje czy pływa statek z Soczi w Rosji do Batumi w Gruzji i ewentualnie jakie są opcje i jego cena bo wujek google nie potrafi mi odpowiedzieć :P

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 22:40 | 03.07.2009

zdaje się.że pływa,ale najlepiej spytać na www.rosjapl.info 

stelmach33 dołączył
20.05.2007

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 10:01 | 04.07.2009

napisałem, że nie mogłem znaleźć w internecie bezpośredniej odpowiedzi - stąd moje pytanie pojawiło się tutaj, a teraz odpowiedzi w stylu poszukaj sobie tam albo tam (gdzie to są podstawowe portale) nie są odpowiedzią na moje pytanie

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 10:03 | 04.07.2009

to naucz się skutecznie szukać a nie liczyć,że wszytko się poda na talerzu...

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 10:09 | 04.07.2009

Yanas - widzę, że masz jakaś chorą akcję! To już Twoja nie pierwsza wypowiedź w takim stylu. Daj sobie spokój bo irytują mnie ignoranci tacy jak Ty. To jest chyba forum portalu podróżniczego, aczkolwiek zaczynam wychodzić z założenia, że raczaj turystycznego patrząc po sposobie pisania forumowiczów i większości ich problemów. Fajnie, że od razu wiesz lepiej ode mnie co można znaleźć i jak można to wyszukać komentując, że słabo szukam. Ja się z tym nie zgadzam i chciałbym Ciebie obrazić, ale może i źle od kilku dni wyszukuję wiadomości i mam z tym problem dlatego zwracam się z pytaniem o pomoc tutaj - na portalu podróżniczym. Czy źle trafiłem?
Lepiej chyba pokazywać jakieś pedalskie zdjęcia i wzniecać się tym jak to pięknie się ujęło - bzdura tego portalu.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 18:32 | 04.07.2009

sorry, troche się nie zrozumieliśmy. Podobnie jak Ty uważam,że do forum jest do dypu i bywam tu żadko. DLatego jak ktoś zadaje takie pytanie jak Ty to odsyłam go do sensowniejszego forum gdzie łatwiej znajdzie odpowiedź na jaką tu bym nie liczył po prostu.. I nie ma sie co obrażać, że ktoś krytykuje takie roszczeniowe podejście.

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 09:32 | 05.07.2009

biały
opcja szybka zwana kometą ok 10-12h ceny nie znam odchodzi we poniedzialek
w czwarteki wolniejszy 15h kosztuje ok 90usd jeszcze jeden jest w tygodniu w wakacje prawdopodobni ejszcze jest uruchomione jedno połączenie ale nie jestem pewien
co do forum to nei mozna powiedziec ze jest do dupy (z uwagi na swoją dosc dobrą przeszłość) jednak forum pada, mało kto tutaj potrafi doradzić podpowiedziec konkretnie a posty o zdjeciach, wyzywanie sie o oceny czy jakies klon costam świadzcą to tym ze robi sie z tego portal do wrzucania "byle jakich zdjęć" zdecydowanie nie dla globtroterów
pozdro

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 09:33 | 05.07.2009

sory za błędy ale sie spieszyłem pisząc to

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 10:13 | 05.07.2009

Dzięki wielkie! 90 USD to dużo, bo w internecie były mało aktualne informacje o tym połączeniu, a tym samym o cenach

markopolo_1 dołączył
05.07.2009

markopolo_1 18:08 | 05.07.2009

Muszę skorygować powyższe informacje. Mieszkam w Soczi i przed chwilą byłem w porcie. Wodolot Soczi-Batumi pływa w środy i soboty o godz. 12. Cena biletu 3.500 rubli. Niestety od 2 tygodni zabiera na pokład jedynie obywateli krajów WNP i Gruzji /taka decyzja Moskwy/. Ja jeszcze zdążyłem 3 tyg temu, ale już były problemy. Specjalnie dla mnie zmieniono papirey rejsu wpisując port tranzytowy Hopa w Turcji. W Batumi rozmawiałem z właścicielem wodolotu, który stwierdził że byłem ostatnim takim "przypadkiem". Tak więc zostaje tylko prom lub wodolot z Soczi do Trabzonu i potem marszrutka na granicę w Sarpi.

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 20:09 | 05.07.2009

Dziękuję za taką informację :) A czy mógłbyś powiedzieć cenę promu do Trabzonu albo nazwę linii jakie tam pływają to poszukam w internecie?

markopolo_1 dołączył
05.07.2009

markopolo_1 07:28 | 06.07.2009

Codziennie wypływa minimum 1 prom, nie ma problemu z kupnem biletu. Cena waha się od 1500 do 2500 rubli w jedną stronę. Rezerwacji nie ma. Sprzedaż rozpoczyna się w przeddzień rejsu. Sorry, ale nie pamiętam firm /bandery z różnych dziwnych krajów/

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl