Forum dyskusyjne

Jaki przewodnik

kategoria podróże po świecie

kraj Japonia

FoxSzczecin dołączył
30.06.2009

FoxSzczecin 22:55 | 03.07.2009

Witam.
Chodzi mi o wybor dobrego przewodnika.Wiem ze nie ma rzeczy idealnych,ale...Do tej pory uzywalem przewodnikow PASCAL,odpowiada mi ich forma,zawartosc no i ogolnie spelnialy swoja role.Ale byly to podroze po Polsce i Europie.jak to wyglada z reszta swiata (poniewaz wybieram sie tym razem do Japoni)??Moze ktos mi polecic jakis dobry przewodnik??Np na allegro znalazlem PASCAL serii Baedecker ( www.allegro.pl/show_item.php?item=673887176  ),czy ktos juz korzystal?Bede wdzieczny za wskazowki.Pozdrawiam

FoxSzczecin dołączył
30.06.2009

FoxSzczecin 22:58 | 03.07.2009

No i tak zaraz niedaleko od tematu-jesli chodzi o mapy i plany?Mozna w Polsce kupic mapy Japonii albo plany miast?

nena dołączył
15.01.2007

nena 00:10 | 04.07.2009

lonely planet, nie wime czy w polsce sa dostepne i nie wiem czy znasz angielski jesli tak to warto zakupic jeden chocby z UK, koszty przesylki nie sa szalone, mapy tez mieli tz tokyo na pewno , zreszta o tokyo jest osobny przewodnik.

Promyczek dołączył
11.01.2009

graphi dołączył
14.06.2009

graphi 01:16 | 04.07.2009

Ja, będąc w Japonii używałam przewodnika po Tokio Lonely Planet i Eyewitness Travel - ten pierwszy wydawał mi się lepszy. Acha, oba w angielskiej wersji kupowane w Irlandii :)

kayuss dołączył
06.08.2005

kayuss 18:03 | 04.07.2009

Ja uzywalem z Nationala i wydaje mi sie, ze spelnia sowja role lepiej niz dobrze, a do tego jest po pol. Fakt, ze przez duza ilosc fotek nie ma az tyle tekstu, ale skoro lecisz na tydzien i bedziesz mial JRa to dosyc latwo bedziesz mogl sie zorientowac gdzie chcesz pojechac jezeli nie masz jeszcze sprecyzowanacyh planow. Do tego przewodnik jest grubo ustawiony pod JRa i przy oakzji kazdego miejsca masz opis jak tam dojechac ciufa o ile jezdzi, a jezdza prawie wszedzie.

FoxSzczecin dołączył
30.06.2009

FoxSzczecin 23:21 | 05.07.2009

Bardzo dziekuje za podpowiedzi.Mozna uznac temat za zamkniety,wlasnie sobie zamowilem Lonely Planet ;) Musialem w ksiegarni internetowej zamawiac poniewaz na stronie nie maja juz-to chyba tez o czyms swiadczy.Co do National geographic to prenumeruje czasopismo-jest wspaniale ale co do przewodnikow niestety wlasnie za bardzo stawiaja na zobrazowanie.

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 12:07 | 06.07.2009

Ja uzywam Lonely Planet zawsze i wszedzie

FoxSzczecin dołączył
30.06.2009

FoxSzczecin 21:18 | 09.10.2009

Przetestowalem przewodnik Lonely Planet...no i REWELKA...Przewodnik jak najbardziej udany,praktyczny....no i wogole polecam.Juz kupilem nastepny na kolejna wyprawe...

anovee dołączył
09.10.2009

anovee 23:55 | 12.10.2009

jeżeli chodzi o Pascala to jest on kiepski, jest zle przetlumaczony i ma duzo bledow.
co prawda nie mialam jescze okazji odwiedzic japonii, ale to kwestia tego co Cie interesuje, czy chcesz duzo zdjec czy duzo informacji niekoniecznie w jezyku polskim. moja kolezanka byla w te wakacje w Japonii i jest zachwycona, z tego co wiem to miała ten przewodnik: www.travelco.pl/Przewodnik_National_Geographic_Japonia_97883759  60174-420.html

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 09:48 | 13.10.2009

Lonely PLanet. Teraz na ich stronce jest promocja. kupilam trzy ksiazki, jedna dostalam gratis:) przesylka tez gratis i to do Polski. Przesylka szybka - chyba niecaly tydzien czekalam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl