Forum dyskusyjne


Kompletuje grupe na wyjazd do Ameryki Poludniowej

kategoria podróże po świecie

piotr.r dołączył
04.07.2009

piotr.r 13:20 | 04.07.2009

Planuje wyjazd do ameryki poludniowej, najprawdopodobniej do Wenezueli, Kolumbii i Ekwadoru. Poszukuje osob ktore chcialyby dolaczyc. Wyjazd w polowie grudnia, powrot okolo przed 15 stycznia, bo musze wracac na eegzaminy...

Jestem 23-letnim studenciakiem mieszkajacym w szkocji, chce pojezdzic po ameryce poludniowej, poznac tamtejsza kulture i przede wszytkim sie tam pobawic i wygrzac tak zeby zrekompensowac sobie 3 lata mieszkania w zimnej i wietrznej szkocji!

Poszukuje osob, ktore chcialyby dolaczyc do wyprawy, na razie jestem w grupie jest jedna osoba, ja... proba namowy moich znajomych na wyjazd nie powiodla sie ze wzgledow przede wszystkim finansowych. Budzet wyprawy dla jedej osoby to okolo 10,000pln. Nie ma jeszcze dokladnie sprecyzowanych planow jak i gdzie jechac. Jestem otwarty na sugestie ewentualnych wspol-podroznikow.

Jesli chcesz dolaczyc napisz maila na p.rusinek.06@aberdeen.ac.uk,Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl