Forum dyskusyjne


Ekipa górska

kategoria podróże po świecie

rose dołączył
03.07.2008

rose 12:50 | 05.07.2009

Chcę zmodyfijkowac nieco charakter powstałej grupy, a raczej utworzyć górską podgrupę tak żeby bardziej odpowiadała mojemu sposobowi podróżowania. Powstała grupa objazdowo- kempingowa, teraz zapraszam ludzi którzy dużo i długo lubią chodzić po górach, odpornych na zmęczenie, takich którym wystarczy górski potok do prania i kąpieli, zdolnych do długich wędrówek z cięzkim plecakiem. Gotowych do biwakowania na dziko, znoszenia trudnych warunków, , lubiących wyzwania i pzrygodę no i co tutaj niezwykle ważne ludzi o bardzo dobrej kondycji fizycznej, wiek +40. Ciekawe czy takie oryginały w tym wieku jeszcze są czy już wyginęły!
Nie wiem juz jak dokładniej mogę opisać ludzi o których mi chodzi - odpowiem na wszelkie pyrania.


blazy dołączył
20.03.2007

blazy 13:35 | 05.07.2009

Może bym się nadał. Wiek +40 (nawet bliżek -50). W "osiągnięciach" górskich - 4 x Nepal (trudne trekingi 12-26 dni: wokół Dhaulagiri, Rowaling Himal, Three Cols, Mingbo La) - wszystko już (niestety) po 40-ce, Peru (2x Huayhuash, Cord.Blanca, Canyon Colca, Ausangate), Boliwia (Cord.Apollobamba, Transcordiliera trek, Maupiti Trek,), z tym, że wszystkie te trekingi miałem z ekipą tragarzy i przewodników (zresztą inaczej nie byłoby sensu). Argentyna (trekingi 5-6 dniowe w górach w Bariloche, Ushuaia, Chalten, San Martin de los Andes - m.in wyjście na Lanin), Chile (trekingi po wyspie Isla de Navarino, Cierro Castillo, Wulkan Villarica, itp.) - te zwsze sam lub z jedną osobą.
Zero doświadczeń w górach Europy- i wstyd powiedzieć w naszych Tatrach.
Jakie masz (macie) plany? Ja myślę jeszcze raz o Nepalu w tym roku w listopadzie (przełęcz Tilmana, jezioro Tilitcho).

Kontakt: ablaszkiewicz@neostrada.pl


emski dołączył
13.12.2003

emski 14:03 | 05.07.2009

jak juz szukamy indywidualanosci to moze jeszcze zalozyc podgrupy np grupa ktora chodzi tylko wschod zachod i druga ktora chodzi tylko polnoc poludnie i jeszcze gora dol i dol gora z powazaniem emski Bieszczady w jednym paluszku Beskid Niski w obu nogach Pieniny Gorce dupa glowa Sudety Kotlina Klodzka glowa dupa wschod zachod i paw na Sniezniku dludi jak droga do Kletna , Colorado Arkansas Smokey Mountain Quachita Mountains Huyahuasz Cordillieras Patagonia i nawet dwa szczyty na Rapanui 800 m
Prosze o wpisanie do podgrupy +25 -70 gora dol polnoc poludnie i jeden warunek duzo usmiechu... a must :-))) i obiecuje ze jako paszczak ameba dzielacy grupy przez paczkowanie podzial i rozdzielanie bede dzielnie dzielil paczkowal i ganil tych co maj lzejsze plecaki o kilogram :-))


WincentY dołączył
01.07.2009


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl