Forum dyskusyjne

Domki nad morzem

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

ckahlo dołączył
07.07.2009

ckahlo 19:56 | 07.07.2009

Witam,
mam problem, ponieważ chciałabym wyjechać z grupą około 10, może więcej osób nad morze. Chciałabym wynająć mały domek, jednakże jedyne domki które udało mi się znaleźć to domki o wysokim standarcie i małej pojemności, a nam zależy jedynie na pakowności i na tym, żeby nasze, studenckie kieszenie to jakoś przetrwały ;-) Czy ma ktoś może jakiś kontakt lub zna kogoś kto może znać kogoś kto może znać kogoś kto miałby jakieś namiary? bardzo proszę o pomoc! :)

marekam888 dołączył
07.02.2009

marekam888 14:23 | 08.07.2009

o domki raczej będzie ciężko nie jest to zbyt popularna forma wypoczynku na Ukrainie, lepiej zaopatrzyć się w namioty, ewentualnie wynajem u okolicznych mieszkańców...ja tak robiłem a ogłoszenia o wynajmie domków widziałem ale tak jak mówisz o wysokim standardzie i w dużych miejscowościach...a gdzie dokładnie się wybieracie??

ckahlo dołączył
07.07.2009

ckahlo 14:30 | 08.07.2009

właściwie jest nam to zupełnie obojętne, myśleliśmy o odessie. pod namiot niekoniecznie chcemy z uwagi na brak kuchni i mnóstwo innych niedogodności (łatwy cel kradzieży!). Jeszcze poszukam. Najwyżej Ukraina odpadnie, na rzecz Polskiego Morza, ale to już by nie było to samo :(

usunięty/nieznany 16:54 | 08.07.2009

Na Ukrainie masz bardzo słąby serwis - kwatery pr. sa małe, najeczęsciej bez łazienek, a cenę trzeba mocno negocjować. Hotele zaś drogie. Jeśli znasz rosyjski to mozesz szukać mieszkań na doby - myślę, że w Odessie nie bedzie z tym problemów - ceny są niższe niż za hotel- rok temu na wschodzie UA kosztowało to okolo 200hr za noc w przyzwoitym standardzie - można szukać taniej - ale w Odessie male szanse.

marekam888 dołączył
07.02.2009

marekam888 23:31 | 08.07.2009

nie ma co rezygnować.. trzeba szukać dalej ;) Odessa pięknym miastem ale niestety słabym miejscem na wypoczynek jeśli jechać na Ukrainę na wakacje to warto pojechał odrobinę dalej... na Krym - tak jak pisałem najlepiej zabrać namiot ;) albo negocjować z mieszkańcami praktycznie na każdym dworcu czekają ludzie chcący wynająć mieszkanie lub pokoje oczywiście warunki nie są powalające ale to wakacje trochę folkloru nie zaszkodzi ;) ostatni ceny skoczyły w górę na Ukrainie.... ale i tak uważam ze to jedna z najtańszych egzotycznych opcji wakacyjnych !

Astrain dołączył
24.05.2007

Astrain 14:34 | 08.08.2009

Cześć
Widzę że jesteś zorientowany w realiach Krymu - czy mógłbyś pomóc w zorganizowaniu planu na jakieś 10 dni zaczynając od Symferopola? Zależy nam na kilku dniach odpoczynku na plaży + wycieczki bo atrakcji tam sporo - chętnie skorzystałbym z Twoich rad - namiary na noclegi, sposób podróżowania i inne - licze na pomoc - pozdrawiam :)

Astrain dołączył
24.05.2007

Astrain 14:43 | 08.08.2009

A te ceny domków to jak się kształtowały? i gdzie znalazłeś te oferty?
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl