Forum dyskusyjne


Ubezpieczenia NW w Azji Poł-Wsch

kategoria podróże po świecie

grazynast dołączył
28.09.2004

grazynast 12:35 | 25.06.2006

Witam
Czy ktoś wie w jakim Towarzystwie ubezpieczeniowym powinnam ubezpieczyć się wyjeżdzając do Azji Poł-wsch (tajlandia, Malezja, indonezja, Filipiny, Kambodża). słyszałam,że na tych terenach honorowane są tylko polisy wystawione przez TU, które mają przedstawicielstwa w Azji poł-Wsch. Będę wdzięczna za odpowiedz
Grazyna


dolphin7 dołączył
05.06.2006

dolphin7 16:26 | 25.06.2006

Hej!
Nie wiem czy pomogę, ale to co ja mogę Ci polecić jest w sumie bardzo powszechnie znane. Chodzi o kartę Euro 26, z której korzystać mogą osoby, które nie przekroczyły 30 roku życia. Jest to ubezpieczenie na cały świat, oprócz bodajże USA i Kanady a tak to spokojnie kraje Azji się wliczają.
Karta kosztuje 65 złoty, jest ważna na cały rok i można ją kupić np.: w biurze podróży PTTK. Jak by Cię to interesowało to możesz pójść do biura po więcej informacji. W raz z wykupieniem ubezpieczenia dostajesz oczywiście książeczkę z warunkami ubezpieczenia na świecie, wszystko jest w szczegółach opisanie, tabela świadczeń itp.


vagabun1 dołączył
28.06.2006

vagabun1 12:56 | 28.06.2006

Wykupiliśmy Euro26, byliśmy w Skandynawii, gdy potrzebowaliśmy pomocy medycznej (drobnej) nawet nie chcieli na tę karte patrzeć i tylko zapłaty w gotówce chcieli. Tak samo było z muzeami w Skandynawii i z muzeami w Wiedniu.
Nie polecam zatem tej karty, chyba że dla samego dobrego samopoczucia.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl