Forum dyskusyjne


WIETNAM ALTERNATYWNIE

kategoria inne

kraj Wietnam

Muzeum Azji i Pacyfiku dołączył
17.04.2009

Muzeum Azji i Pacyfiku 08:31 | 11.07.2009

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na spotkanie z Jakubem Krolikowskim
"WIETNAM ALTERNATYWNIE"

Środa, 15.07. godz. 18.00
Galeria Azjatycka, ul.Freta 5, Warszawa,
WSTĘP WOLNY

WIETNAM ALTERNATYWNIE
(pokaz multimedialny) - podróż z Jakubem Królikowskim, po miejscach nieskażonych przemysłem turystycznym.

„Wietnam alternatywnie”
Wietnam dzięki militarnemu wyciszeniu od kilku lat wreszcie przeżywa turystyczny szok. Piękne krajobrazy, arcyciekawa kultura, burzliwa historia, wartościowe zabytki i niskie koszty przyciągają tłumy ciekawskich z całego świata. Świetnie rozwinięty przemysł turystyczny skutecznie kusi większość gości wygodnymi, zorganizowanymi formami zwiedzania, prezentując w ten sposób okrojony, często sztuczny fragment Wietnamu. Jednak przy odrobinie wysiłku można odnaleźć fascynujące, naturalne miejsca wolne od turystycznych wpływów, gdzie cudzoziemiec wciąż jest rzadkim widokiem. Zapraszam na opowieść o moich odkryciach z samotnej podróży po Wietnamie w grudniu 2007.

Jakub Królikowski – ur. 1979, animator kultury, działacz Fundacji Sztuki Arteria, organizator projektów teatralnych, filmowych i społecznych, zaangażowany w sprawy mniejszości wietnamskiej w Polsce, szef Festiwalu Filmów Wietnamskich „Kino w pięciu smakach”. Pracuje przy Festiwalu Filmowym Era Nowe Horyzonty.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl