Forum dyskusyjne

Krym samochodem - szukamy chetnych

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

qebeck dołączył
28.06.2006

qebeck 12:18 | 28.06.2006

Witam,

Narazie jest nas trojka studentow z Krakowa. Ja z dziewczyna oraz znajomy. Chcemy jechac auem na Krym, bo stosunkowo tanio i w miare niezaleznie (nie znamy jezyka). W planie jets zobaczyc co jets do zobaczenia i wrocic jak sie wszytskim znudzi. Zachaczyc o Lwow, skoczyc do Kijowa, jak sie uda tanio znalezc polaczenie, to poplynac do Turcji na kilka dni.
Wyjazd raczej niskobudzetowy . Tzn spadnie plaza, spiwor etc
Chetne/tnych zapraszam na qebeck@interia.pl
Pozdrawiam:)
Marcin

adwent dołączył
25.07.2006

adwent 22:33 | 25.07.2006

Też jadę samochodem na Krym z dwójką przyjaciół ( jesteśmy z Warszawy) . Bedziemy tam w dniach 28 lipiec 2006 - 09 sierpień 2006. Być może gdzieś się spotkamy...
z informacji w necie wygrzebałem to:
www.suputnyk.site.pl/ 

www.up-centrum.org/go_pol.php3?file=show_article_list_pl.php3&i  d=50

213.227.67.12/~s16_grossman/domowa/  - to strona autora przewodnika " Krym " Bezdroży. w Linkach jest grupa dyskusyjna o Ukrainie na którą jeszcze nie wszedłem

www.pascal.pl/forum/viewtopic.php?t=64  - relacje z wyprawy na Krym samochodem ( 2004, 2005 r)

map24.interia.pl/  - mapa

Jeśli znaleźliście jakieś ciekawe linki to proszę -podajcie co macie. Ja nie miałem dotąd czasu i niewiele znalazłem. Moje gg 2291897
Pozdrawiam.

askak dołączył
27.07.2007

askak 08:06 | 27.07.2007

Hej tez wybieramy sie na Krym 28 lipca. Napiszcie, jaka trasę wybieracie, które przejście graniczne ? Z góry dzieki

agakokot dołączył
13.07.2007

agakokot 09:51 | 27.07.2007

WITAM
przeczytałeś/łaś kiedy ogłoszenie było dodane? to chodziło o 2006r. ja akurat z rodziną wybieram się 25 sierpnia na krym
pozdrawiam

askak dołączył
27.07.2007

askak 10:05 | 27.07.2007

ale gafa :P dzięki, to juz chyba z powodu tego wyjazdu :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl