Forum dyskusyjne

Hotel Kheops Tunezja

kategoria podróże po świecie

kraj Tunezja

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 15:24 | 14.07.2009

czy ktos ostatnio byl? jak to teraz wyglada? ja bylam 5 lat temu ale przez ten czas sporo sie moglo zmienic:)
bede wdzieczna za opinie

Rafaela dołączył
14.07.2009

Rafaela 18:30 | 14.07.2009

hotele.oceniacz.pl/hotel/76/kheops.html  - osobiście nie byłam ale pod tym adresem możesz przeczytać opinie osób które się tam kiedyś zatrzymały

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 10:36 | 15.07.2009

tak wiem gdzie sa komentarze odnopsnie hoteli, ale wiem ze Polacy uwielbiaja krytykowac iwec szukam wypowiedzi ludzi, ktorzy mi powiedza cos obiektywnie a nie beda sie doszukiwac najgorszego:) i na swiezo najchetniej

Rafaela dołączył
14.07.2009

Rafaela 16:40 | 16.07.2009

Z tego co wiem na tym portalu można skontaktować się bezpośrednio z osobami które były w tym hotelu i z tymi którzy się tam wybierają(niektórzy jeżdżą wielokrotnie w to samo miejsce), więc myślę że oni mogliby udzielić wiecęj prawdziwych i obiektywnych informacji:)

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 11:18 | 05.08.2009

z racji tego ze nikt nie udzilil konkretnej odpowiedzi a byc moze ktos bedzie tym hotelem zainteresowny to ja sie wypowiem. Wrocilam w niedziele ostatnia i .... od mojego ostatniego pobytu we wspomnianym hotelu nie zmienilo sie NIC poza sprzatajacymi. Ja wiem, co to znaczy TUNEZJA, ze tam lecac nie mozna sie spodziewac rarytasow, ale na Boga ludzie...8.30 przychodzi Pani po reczniki. Budzi Was i wychodzi. Jesli nie otworzycie Jej drzwi zapomnijcie o wymienie recznikow nawet jesli je zrzucice na podloge Ona powiesi je spowrotem! Posciel nie byla wymieniona ani razu! Sprzatanie polega na zaslaniu lozka, wyrzuceniu smieni i zmyciu podlogi, caly zabieg trwa 3 minuty. Jedzenie w hotelu jest PYSZNE przez duze Pe i tu nie ma co dyskutowac. Lokalizacja extra bliziutko do dworca a teraz jest bezposredni pociag do Tunisu, i do plazy. Wielki minus: na dole otworzyli lokal, muzyka zaczyna WALIC o 22.30 i trwa tak do 1-2 w nocy wiec ze snu nici nawet bedac zaopatrzonym w stopery. Awarie klimy zglaszalismy codziennie, codziennie pan przychodzil i naprawial, ale naprawa starczala na pol dnia. Acha i raz spadlismy w windzie. Na przysik alarmowy nie reagowal nikt, dopiero jak sie zaczelismy drzec laskaowie sie zjawil jegomosc. Ja jestem ludek wyrosumily, duzo widzialam, malo rzeczy mnie zaskakuje, ale do Tunezji juz jechac nie chce nawet za darmo

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl