Forum dyskusyjne

15 VIII KRK 17 00 Mleczarnia - tu wpisy po 15 07

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 21:59 | 15.07.2009

Po raz ostatni nowy wątek, bo jak słusznie zauważono zrobiliście śmietnik: Na dzis lista obecności to(kolejność przypadkowa): Barbi, Beakal, Paulinqa, Bo1, Tintin i wspierająca z poz,. KRK Marianna. Wujek Mike się postara, Emski będzie online. Mamy też zgłoszenia od erravi - oczywiscie zapraszamy, ale prosimy o wiecej info o sobie i fotek na globie.
Zaprszam pozostałych z kliki i jeszcze bardziej tych spoza!!!!

usunięty/nieznany 22:03 | 15.07.2009

i jeszcze mała prośba porządkowa - dajcie znać we wpisach o której będzie w KRK - zrobimy listę tych co wcześniej, byscie mogli się razem poszwędać się wspólnie po Kraku. :):)

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 22:18 | 15.07.2009

ja melduje się najpóźniej o 10-tej rano, bo śniadanko chcę zjeść z Adamem...
gdyby ktoś chciał się przyłączyć to call-nijcie do mnie 695889227

p.s.
nie wkurzajcie więcej wujka Mike... do was to, do was...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 22:44 | 15.07.2009

To ile razy mam się zapisowywać ?? No dobra ,ostatni raz się piszę !! Jak znowu mnie ktoś sprowokuje,to się wypiszę i już :((( Więc żeby nie owijać,zacznę od początku :(( BĘDĘ razem z BEA,jeżeli mi ktoś na odcisk nadepnie to będę ale w BIESACH i oświadczam że BEA pójdzie ze mną :)) Wcale nie straszę i nie prowokuję jakichś zaczepek :(( A godzina to jest mi tak samo obojętna jak dzień :)))

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 23:12 | 15.07.2009

Sorki kwiatoszka ale Ty mnie w Biesy nie wyciągniesz 15go,bo ja w tedy będę na zjeździe w grodzie Kraka i w nosie mam Twoje odciski.Co do godziny to nie wiem na którą lokomotywa podjeżdża ale to jeszcze da się ustalić.Jeżeli kwiatoszka wyleczy odciski to pewnie będziemy jak najwcześniej się da ;)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 01:10 | 16.07.2009

ja bede virtualnie :-)) jak ktos klunkra jakiego wlaczy ze Skype :-))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 03:23 | 16.07.2009

Tez sie postaram moze osobiscie, ale raczej wirtualnie o ile mnie uwzglednicie,,,:-))). Ciesze sie ze wreszcie ktos to zaczal organizowac... :-)))

usunięty/nieznany 09:21 | 16.07.2009

Wy to lubicie jednak śmiecić - Barbi - nie trzeba się jeszcze raz wpisywać - jesteś na licie tylko pod poprzednim pseudo artystycznym - nic nie poradzę że częsciej zmieniasz pseudo niż wujek Prince :))))))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:34 | 16.07.2009

No tego to się po Tobie nie spodziewałam :(( A co to ja się sama nie przeinaczam !! To ten teksańczyk tak lubi do chrztu mnie trzymać :(( Sam mi też coś dowaliłeś ! Oj bidny będziesz :)))) Ulżę sobie za wszystkie czasy a jak pamiętasz to ja pamiętliwa jestem :(( Ale ja tam wolę być wszędzie zapisana,zgubisz listę i mnie nie wpuścicie na,no wiesz,oj zapomniałam,cholera mam na końcu języka :(( No na balangę ! :)) To dlaczego tam nie napisałeś że kto na liście to nie musi :(( No i co moja wina że znów musiałam tutaj się tłumaczyć ? :(( Nie to nie ! ADMIN wymazuj mnie tutaj ! Ale tylko to co napisałam o mojej obecności ! Bo WUJKOWI coś znowu nie pasuje :(((

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:42 | 16.07.2009

Wujek zobacz jak ci z za sadzawki się wpisują :))) Cholera jasna,chcą po kabelku popijać z nami:(( Dobrze że te kabelki teraz takie mało kabelkowate:)) Czemu temu teksańskiemu (oj on prawie tak się nazywa) nie dokopałeś też że tutaj się odzywa ? Wszędzie ten szowinistyczny styl :((( A Andrzej to samo,on by chciał,ale nie wie :(( Masz mu wytłumaczyć że ma być !!! Bo inaczej bedą zakłucenia,jak się wnerwię i te wynalazki przez okno gwizdnę :(( No to ja już idę :))) BUZIAKI CHŁOPAKI !!! :)))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 17:44 | 16.07.2009

Wydaje mi się, że moglibyście jeszcze spróbować wysłać emaile z zaproszeniem do wielu innych osób, które ostatnio się tutaj nie pokazują. Często ich emaile są dostępne. Np: Mguru, Mario-Mil i inni.... Tak tylko sugeruję.... :-)))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 21:36 | 16.07.2009

Mike: Mam nadzieję, że nie o mój wpis Ci chodzi - bo to przecież temat jak najbardziej organizacyjny i myślę, że wart odpowiedzi...:-)))).

usunięty/nieznany 21:41 | 16.07.2009

o każdy bezpośrednio nie związany z rejestracją

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl