Forum dyskusyjne


Wakacyjna podróż w stronę gór 8211 Tatry

kategoria podróże po świecie

grraphe dołączył
16.07.2009

grraphe 20:53 | 16.07.2009

Z uśmiechem na twarzy odliczam minuty dzielące mnie od wakacyjnego wypoczynku. Cieszę się jak dziecko, ponieważ za kilka dni zostawię za sobą zgiełk i hałas tętniącego życiem miasta. Natomiast rozpocznę wypoczynek na łonie natury z dala od cywilizacji i codziennych spraw.

Przyznam się, że nie przepadam za samotnymi podróżami i dlatego postanowiłem poszukać ciekawej i wesołej osoby, która będzie mi towarzyszyła podczas wyprawy w góry, może właśnie Ciebie szukam.

Na pewno czytelniku jesteś ciekawy, kim jestem.
Nie napiszę o sobie epopei natomiast kilka suchych faktów w celu zobrazowania jakże skromnej osoby:)

Jestem zwykłym zjadaczem chleba, z dużym poczuciem humoru, z głową pełną marzeń, z dużą dawką optymizmu. Lubię podróżować, chodzić po górach, jeździć po zielonych okolicach na rowerze, obserwować ludzi i świat. Kocham fotografię i muzykę, lubię ambitne kino i czerwone wino. Mam 27 lat i mieszkam na Śląsku. O więcej szczegółów pytaj sprzedawcę:)

Gdzie jak i kiedy?
Planuję wyjazd na początku sierpnia, przystanią skąd rozpocznę podróż są Katowice a portem gdzie zacumuję jest miasto Zakopane. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będą noclegi w kwaterach prywatnych(około 10 noclegów), mam kilka ciekawych ofert na oku.

Głównym celem podróży ma być czynny wypoczynek, inaczej mówiąc trekking po górskich szlakach. Plus to, co tygryski lubią najbardziej:) Odetchnij i bez paniki, mam na myśli zdjęcia górskich pejzaży gdyż kocham fotografię i chciałbym umieścić kilka ciekawych zdjęć w ramkach na ścianie.

Nie mam na myśli zwiedzania Krupówek tylko zdobywanie szczytów:)
Nie mam na myśli od razu porywania się na Orlą Perć, ale chciałbym odwiedzić szczyty pokroju Rys czy Świnicy. Zresztą szczegóły są do uzgodnienia a wątpliwości do rozwiania.

Podsumowując dobrze, jeśli:
- lubisz podróże i kochasz góry
- masz wolny czas począwszy od początku sierpnia
- masz bardzo dobrą kondycję
- jesteś wesoła i nie jesteś marudą
- lubisz pstrykać zdjęcia
- i kochasz duchownych ( hi hi żart)

Oczywiście wiek, kolor skóry, orientacje polityczne i nie tylko, nie mają żadnego znaczenia, liczy się przyjemny wypoczynek w objęciach gór:)

Dziękuję za uwagę, zainteresowanych proszę o kontakt (grraphe@gmail.com)
Michał:)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl