Forum dyskusyjne


Na Bałkany samochodem od 21 08 ktoś chętny

kategoria podróże po świecie

Scania dołączył
21.07.2009

Scania 18:59 | 21.07.2009

Wybieramy się z mężem do Czarnogóry na ok 2 tygodnie (może trochę dłużej). Planujemy jechać przez Belgrad (zostać tam z 1-2 dni) a wracać przez Sarajewo (j.w.). W Czarnogórze naszym celem jest zjeżdżenie wybrzeża, może po drodze jakiś wypad do Albanii. Generalnie jesteśmy otwarci jeśli chodzi o drobne zmiany terminów/trasy. Coś o nas - mamy oboje po 26 lat, tylko jedno z nas prowadzi, jedziemy Hondą Civic. Osoby zainteresowane wspólną podróżą proszę o kontakt na maila: tijana@tlen.pl.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl