Forum dyskusyjne


Kenia - Safari w październiku - zwiedzanie plus relaks

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

polishglobetrotter dołączył
24.08.2007

polishglobetrotter 20:12 | 21.07.2009

Witam. Mamy z żonką zaplanowany wypad do Kenii w październiku w opcji niskobudżetowej. Szukamy współtowarzyszy - Lot z Frankfurtu (dojeżdżamy naszym samochodem z Polski - Śląsk), na miejscu tydzień camping safarii jeepem 4x4 (dzielimy koszty aby było taniej - wstepnie mamy rezerweacje w taniej ale zaufanej firmie) parki narodowe Amboseli, Lake Nakuru, Tsavo West, Masai Mara to pierwszy tydzień i nastepny tydzień byczenia sie w okolicach Mombasa i wyspa Zanzibar. jedziesz z nami? bliższe szczegóły - kontakt na mres@poczta.onet.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl