Forum dyskusyjne

Kreta-wypozyczenie auta

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

Ewa007 dołączył
23.07.2009

Ewa007 23:32 | 23.07.2009

Witam,
prosze o porade i pomoc :-)
Lece na Krete, bede mieszkac w Bali i chcialabym juz na lotnisku wypozyczyc samochod.
Czy ktos z Was korzystal z tamtejszej wypozyczlni i moglby podpowiedziec jaka wybrac. I czy warto robic to juz przed wyjazdem via interenet czy na miejscu wypozycze samochod, na lotnisku. Nie mam transportu do hoteli czyli chyba najlepiej miec samochod zamowiony.
Dziekuje za porady, pozdrawiam
Ewa :-)

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 07:36 | 24.07.2009

Witaj.... tu reklamuje się Neronka, samochód podstawiają na lotnisko
www.autoway-polska.com/php/index.php 
ale najtaniej na miejscu, wypożyczalni masa!
Zajrzyj na forum.gazeta.pl/forum/f,203,Grecja_i_Cypr.html 
temat wałkują w rozmaitych opcjach...
Miłego wypoczynku!

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 10:21 | 24.07.2009

ja znam wypozyczalnie AVIS
ale bedac na Krecie poszlam do pierwszego lepszego biura przy hotelu i bez najmneisjzego problemu wypozyczyalm auto z dnia na dzien na tydzien.

Ewa007 dołączył
23.07.2009

Ewa007 11:28 | 24.07.2009

Dziekuje Wam bardzo :-)
przejrze forum podane wyzej, dzieki.
A moze ktos wie czy na lotnisku sa jakies wypozyczalnie ?
pozdrawiam i dzieki za zyczenia, mam nadzieje, ze wypoczynek bedzie mily :-))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 12:08 | 24.07.2009

Tak, są wypożyczalnie...jeśli lądujesz w Heraklionie, zastanów się nad taxi, a na miejscu wypożycz samochód, fajną sprawą są niedrogie skutery, dobre na kręte górskie drogi...zwróć uwagę na ubezpieczenie full insurance, chociaż podobno i tak nie obejmuje podwozia...

Ewa007 dołączył
23.07.2009

Ewa007 12:12 | 24.07.2009

Tak, laduje w Heraklionie,
Ale mieszkam w Bali i gdy sprawdzalam cene taxi w internecie, to przejazd z lotniska do hotelu i powrot to polowa ceny za wynajecie samochodu na caly czas pobytu. Dlatego szukam wypozyczalni samochodu, bo wydaje mi sie ta opcja bardziej tania :-)
dzieki :-)

autoway dołączył
20.06.2006

autoway 22:33 | 14.02.2010

Wynajem/Wypożyczalnia aut Grecja - AUTOWAY POLSKA Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Halkidiki, Santorini, Ateny
Zapraszamy do wypożyczalni samochodów na terenie Grecji - AUTOWAY POLSKA:
www.autoway-polska.com 
www.autokreta.pl 

Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Halkidiki, Santorini, Ateny

oferujemy:
pełne ubezpieczenie aut, nowe samochody, brak limitu km, brak udziału własnego, foteliki dla dzieci, brak kaucji, bezpłatną dostawę pod hotel/lotnisko, 24-godz serwis drogowy.

Rezerwacje w Polsce i po polsku.
Kontakt
info@autoway-polska.com
www.autoway-polska.com 
www.autokreta.pl 

gromg dołączył
26.06.2011

gromg 22:20 | 26.06.2011

to jakie ceny ma w tym sezonie autoway?

flugo dołączył
17.04.2009

flugo 14:08 | 27.06.2011

brałem od nich autko w czerwcu:
www.autogrecja.pl/ 
hyundai getz na 4 dni za 140 euro, podstawiony pod hotel o 9.00, zdany o 21.00 ostatniego dnia, pelne ubezpieczenie etc.- git

autoway dołączył
20.06.2006

autoway 13:35 | 04.03.2013

www.autagrecja.pl 

Oferta się rozszerza:
Wynajem samochodów w Grecji z AUTOWAY POLSKA Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Halkidiki, Santorini, Ateny, Kos, Kefalonia

Dorota_H dołączył
04.02.2013

Dorota_H 16:50 | 04.03.2013

www.traffic-rental-cars-crete.com/index.html 
Ja polecam to biuro. Wypożyczyłam tam Suzuki Jimny, to chyba najpopularniejsze wśród turystów auto. Mała zgrabna terenówka.
Lepiej wypożyczyć na miejscu, można sporo utargować. Pamiętam,że płaciłam ok 90 zł/ dzień a wypożyczałam tylko na 3 dni. Jak poprosisz to podstawiają auto pod hotel a kluczyki odbierasz w recepcji.
Jazda samochodem po Krecie to prawdziwa frajda :D

(ban) dołączył
20.07.2012

(ban) 13:29 | 17.03.2013

Dzięki za namiar,będę miał go na uwadze podczas wyjazdu za granicę z zamiarem wypożyczenia samochodu. Pozostaje tylko jedna kwestia,a mianowicie ceny za taki wynajem.

autoway dołączył
20.06.2006

autoway 20:35 | 13.04.2013

Zapraszamy do wynajmu aut na Krecie: ponad 600 samochodów z kilku róznych wypożyczalni. Dostawa w każde miejsce i o każdej porze:
www.autoway-polska.com 

byczku55 dołączył
26.05.2014

byczku55 23:03 | 26.05.2014

Ja moge CI polecić wypożyczalnie www.e-go69.com  ja byłem z niej bardzo zadowolony :)

samba dołączył
13.06.2014

samba 11:14 | 13.06.2014

Chciałabym przestrzec przed wypożyczalnią samochodów AVIS na Krecie w Heraklionie !!! Z wypożyczalni skorzystaliśmy z polecenia rezydentki z firmy NECKERMANN. W osiem osób zamówiliśmy Fiata Scudo. W dniu wypożyczenia podstawili nam do hotelu Opla VIVRO. Pani, która go przyprowadziła pokazała nam zarysowanie na drzwiach. Powiedziała, że liczą się tylko uszkodzenia na lakierze, nie na plastikach. Zrobiliśmy nim około 250 km, po płaskim terenie z Heraklionu do Chani, samochód się sprawował ok, dojechaliśmy bez żadnych problemów. Na drugi dzień na odbiór samochodu przyjechała inna kobieta z wypożyczalni i pierwsze co zrobiła, to zajrzała pod próg drzwi kierowcy, pokazała nam wgniecenie i powiedziała, że to my żeśmy to zrobili i musimy dopłacić 30 EURO. Samochód miał pełne ubezpieczenie, ale ona powiedziała, że to są pieniądze za jej pracę przy wypełnianiu formularzy do ubezpieczenia i że jak nie zapłacimy, to oni sobie sami pobiorą z karty. Samochodem jechaliśmy w osiem osób i wszyscy byliśmy świadkami, że nie doszło do tego uszkodzenia. Niestety Pani z AVIS szła w zaparte, że to uszkodzenie nie zostało zaznaczone jak otrzymaliśmy auto i to jest nasza robota. Odradzamy korzystanie z tej wypożyczalni, są to naciągacze i korzystają z tego, że ludzie przyjeżdżają na krótki urlop i nie mają czasu na dochodzenie prawdy!!!

Grek Zorba dołączył
15.06.2014

Grek Zorba 23:31 | 15.06.2014

Polecam
autoeuropa
www.autoeurope.pl 
biorę od nich od 10 lat, są przedstawicielem kilkunastu firm (Avis, Hertz itd.) ale u nich jest zawsze dużo taniej.
Załatwiasz przez internet, płacisz kartą, dostajesz umowę e-mailem i z tym dokumnetem zgłaszasz się na lotnisku wew skazanym biurze.

kryspin11 dołączył
18.06.2014

kryspin11 00:40 | 07.07.2014

witam,

czy ktoś moze zweryfikować to co tutaj ktoś napisał o wypożyczeniu auta w Grecji? Niektore rzeczy mi sie nie zgadzają...jak to naprawdę jest?
wycieczki.korfu.rehab.net.pl/uncategorized/wyglada-wynajem-samo  chodow-grecji

MarYanna dołączył
25.03.2015

MarYanna 16:13 | 25.03.2015

Twój link się nie otwiera - może usunięty post albo po prostu uszkodzony link?

Ja we wrześniu wynajmowałam auto na Krecie.
Na pewno musisz zwrócić uwagę na ubezpieczenie - musi być full AC. Drogi są kręte i wiją się jak serpentyny w górach. Z pełnym ubezpieczeniem nie będziesz się już stresował w razie ewentualnej stłuczki (niezależnie od tego czy to twoja wina czy nie ubezpieczyciel pokryje wtedy straty).

Warto dać szansę tym lokalnym biurom. Można je znaleźć na miejscu, ale można poszukać też takich sprawdzonych. Ja szukałam przez RentMama (www.rentmama.com) i tam znalazłam dobre ceny za sprawne i prawie nowe auto (a to wcale nie takie oczywiste w Grecji ;) )

przemsoon dołączył
07.04.2011

przemsoon 15:16 | 26.03.2015

Byłem w tamtym roku na Krecie, wypożyczalnie są w każdym mieście. Warto przejść się i popytać o ceny.
Moja rada, przed podpisaniem umowy sprawdźcie samochód, który dostaniecie. Ja wypożyczyłem suzuki jimny, który był mega wrakiem, sprzęgło było na wykończeniu, wał napędy wył tak, że po 20 minutach jazdy bolała głowa, dach przeciekał. Jak chcialem zwrócić to oczywiście przepadała kasa za jeden dzień.

Magda Kajzer dołączył
11.12.2014

Magda Kajzer 12:21 | 07.04.2015

Wszędzie znajdziesz wypożyczalnię, ceny są całkiem przyzwoite, więc myślę, że nie musisz zaprzątać sobie tym głowy przed wyjazdem.

Dario85 dołączył
11.04.2015

Dario85 00:13 | 14.04.2015

Przy wypożyczeniu oczywiście zwróć uwagę na warunki ubezpieczenia. Grecy jeżdżą bardzo specyficznie i trzeba uważać. najgorsze co mogłoby się stać i uczynić wyjazd urlopowy koszmarem, to jakaś stłuczka pożyczonym autem. Poza tym rzeczywiście konkurencja, jeśli chodzi o wypożyczalnie aut jest duża, więc na miejscu nie powinno być z tym problemu i można się trochę potargować :-)

Jamaz dołączył
17.07.2015

Jamaz 13:09 | 17.07.2015

Mam prawo jazdy od listopada 2014, wiek 34 lata. Planują wyjazd na Kretę, czy to znaczy że nie wynajmę nigdzie samochodu w związku ze zbyt krótkim okresem posiadania prawa jazdy?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl