Forum dyskusyjne


Lotnisko w Irkucku

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

wagabundakufel dołączył
25.04.2007

wagabundakufel 17:27 | 24.07.2009

Witam.
Czy ktoś może wie, czy jest problem z dostaniem się da lotnisko w Irkucku. Mam lot o 7 rano i nie wiem czy znajdę jakiś środek lokomocji, który zawiezie mnie na lotnisko tak wcześnie. Czytałem w starym przewodniku Bezdroży, że z dostaniem się rano na lotnisko może być kłopot. Czy to prawda?


SuShe dołączył
20.02.2009

SuShe 21:12 | 24.07.2009

Najlepiej wziąć taksówkę, w Rosji to tanie. Biorąc pod uwagę, że trzeba być na lotnisku 1-2 godziny przed odlotem, może być kłopot, nie pamiętam, trolejbusy zaczynają jeździć o 5 czy 6... ale zawsze można się nie doczekać, a to kawałek za miastem.


mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 22:46 | 27.07.2009

Rok temu tez korzystalam z tego lotniska. Wprawdzie odlot mielismy dopiero o 13 ale tez wzielismy taksowke. Szybko i tanio. Polecam ten srodek transportu.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl