Forum dyskusyjne

Gruzja Armenia Azerbejdżan Iran

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

_Piotr dołączył
08.07.2005

_Piotr 00:03 | 07.07.2006

Wybieram się w ten rejon w sierpniu. Szukam chętnych, jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Wariant I Gruzja-Armenia-Azerbejdżan
Wariant II Iran (przez Turcję)
W zeszłym roku byłem solo w Chinach tartus.cba.pl  w azji poza tym bliski wschód i mongolia.
pozdr,
Piotr

Kasia_C dołączył
10.07.2006

Kasia_C 11:04 | 11.07.2006

Hej, mialam w te wakacje jechac na praktyke do Brazylii, niestety w ostatniej chwili okazalo sie, ze musze zmienic plany, wiec szukam jakiegos innego, rownie ciekawego pomyslu na spedzenie sierpnia.
Nie byłam jeszcze w Azji, jak na razie tylko Europa, Stany i Tunezja. Chciałam sie Ciebie spytac jak dlugo zamierzasz podrozowac (ok 29.08 powinnam juz byc juz w Polsce) i czy szacowales koszty tej wyprawy?
No i czy ewentualnie chciałbys ze soba wziac tak malo doswiadczona podrozniczke? ;)
Pozdrawiam
Kasia

_Piotr dołączył
08.07.2005

_Piotr 07:29 | 12.07.2006

Zasadniczo chciałbym wrócić 31 VIII do Polski ale daty zależą od terminu wyjazdu a ten od czasu złoeżenia wniosku o wizę. Koszt wizy 100$ dojazd (2x) ok250$ na miejscu drugie tyle w sumie powiedzmy 600$. Zapraszam na priwa tartus@interia.pl podaj gg lub tlen.

szaman dołączył
29.06.2006

szaman 21:05 | 12.07.2006

obawiam sie , ze wizy do gruzji zostaly juz zniesione...jedyne co , to wjazd do turcji jest wizowany w kwocie 15$....pozdrawiam

_Piotr dołączył
08.07.2005

_Piotr 23:01 | 12.07.2006

Nie widzę nic zatrważającego w zniesieniu wiz do Gruzji. Polacy przyzwyczaili się do tego od sierpnia zeszłego roku. Nie obawiaj się! Ale jeśli usłyszysz o zniesieniu 100$ opłaty za irańską wizę, proszę daj nam znać o tym jak najszybciej. Pozdrawiam

szaman dołączył
29.06.2006

szaman 21:07 | 12.07.2006

jeszcze raz ja!Macie moze mape Gruzji??jesli tak tochetnie bym ja skopiowal :))

Ralf dołączył
13.07.2006

Ralf 17:10 | 13.07.2006

Witam. Jestem zainteresowany wyjazdem w tym terminie. W Iranie co prawda byłem, ale chętnie zajrzę jeszcze raz. Musiałbym szybko wyrabiać wizę.

28 sierpnia niestety MUSZĘ być w Polsce.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl