Forum dyskusyjne

chiny-09 2009 giga niskobudźetowo

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

magurycz dołączył
26.07.2009

magurycz 12:55 | 26.07.2009

szukam osoby do wspólnej wyprawy.Mam 50 lat .Nie znam angielskiego/niemiecki i rosyjski/Nigdy nie byłem w Azji.Oczekuję osoby o podobnym poglądzie - i odwadze .Pozdrawiam z poważaniem JanM.wyjazd we wrześniu 2009

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 06:57 | 27.07.2009

nie pochwaliłeś który rejon Chin chcesz odwiedzić. Ja (57 lat) byłem w Chinach dwa lata temu głównie w prowincji Gansu. Nigdzie nie bylo problemu, w małych miastach i tanich Hotelach ( ~10USD/doba ), małych barach i knajpach dla miejscowych nikt nie znał innego języka niż chiński, na dworcach kolejowych i autobusowych niewiele lepiej. Trzeba nauczyć się porozumiewania na migi. Brzmi to smiesznie ale jest praktyczne. Wszedzie warto się targowac np w małych miejscowosciach cenę hotelu można zbić do 50%. Jesli chcesz wiedzieć trochę więcej wpisz w google: Chiny co jest za tym murem. Napisałem tam kilka uwag na temat mojej podróży
pozdrawiam
Wiesiek

azir dołączył
27.07.2009

azir 12:22 | 28.07.2009

Witaj
Odpisałem Ci na skrzynkę... Daj znać jaki masz plan.
Pozdrawiam
Andrzej

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl