Forum dyskusyjne


Albania 15-26 sierpnia

kategoria podróże po świecie

kraj Albania

Olunia dołączył
26.07.2009

Olunia 15:42 | 26.07.2009

Kompletujemy sklad na wyjazd do Albanii. Kraju, w którym miejscami wciąż rządzi przyroda, dzika, nieujarzmiona, piękna. Kraju pełnego wszelkich możliwych kontrastów, tego co szare od pyłu i kolorowe. Nowe i skrywające w sobie starożytne tajemnice. Kraju w którym rzeki swój początek mają w jeziorach, potężne masywy dziewiczych gór wchodzą do morza ,a osiołki konkurują z mercedesami. Kraju niewielkiego a mieszczącego w sobie tyle kombinacji.
Kraju, w którym z dnia na dzień powstają kilometry nowej asfaltowej drogi, a poczciwe domki coraz słabiej pamiętają towarzystwo bunkrów, otaczane podniebnymi wierzowcami.
Albania każdego dnia ulega znacznej modernizacji, nie tracąc absolutnie swych walorów. Za chwilę jednak cieżko będzie uwierzyć w to, co w chwili obecnej można tu jeszcze zobaczyć,dotknąć i przeżyć.
Jesli macie ochote sie przylaczyc piszcie, vitamia@poczta.onet.pl badz olacynkaa@poczta.fm
pozdrawiam OlaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl