Forum dyskusyjne

malediwy

kategoria podróże po świecie

alan dołączył
25.07.2009

alan 20:41 | 27.07.2009

mysle o wakacjach na malediwach ,wstepnie wybrałem atol rasdu .jesli chodzi o termin to wstepnie oczywiscie 2010 marzec.jesli ktos był w tym miejscu i mogłby sie podzielic wrazeniami i radami to z checia przeczytam.
wczesniej myslałem o polizezji ale nestety jest to bardzo drogi kierunek a malediwy wydaja sie byc troche tansze.

annkapoznan dołączył
25.11.2008

annkapoznan 21:03 | 28.08.2009

byłam na Malediwach 3 lata temu. Są tam świetne miejsca na nurkowanie, fantastyczne zwierzęta. Natomiast same wysepki są urocze, ale z czasem pewnie bardzo nudne. Większość z nich jest taka mała, że w pół godziny (jak nie mniej) jesteś w stanie ją obejść. Jeśli lubisz plażowanie z książką i spokój - polecam jak najbardziej. Ale wydaje się, że po 2-3 dniach można się zanudzić. Jeśli natomiast nurkujesz, to polecam gorąco!

jaarisari dołączył
11.06.2006

jaarisari 15:19 | 26.05.2010

Hej , Alan, byłes to napsiz jak ceny i gdzie jakiś hotel tani znależć bo ja lece w styczniu 2011.
Pozdrawiam
Marek

Marcel__26 dołączył
05.10.2008

Marcel__26 18:34 | 26.08.2010

Witam Cie, ja bylem tam w lipcu 2009 na wysepce Makunudu tak samo tez nazywal sie resort w ktorym mieszkalismy. Wykupilismy opcje all, w hotelu jest dosc drogo, jak rowniez bardzo drogi jest transport do Male. Wiecej informacji zamiescilem na holidaycheck ponizej link. www.holidaycheck.pl/detail-opinie_Hotel+Makunudu+Wspanialy+hote  l+i+miejsce+do+nurkowania-ch_hb-id_1580046.html
Jak bys mial jakies jeszcze pytania to pisz. Pozdrawiam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl