Forum dyskusyjne

Iran-sluze informacjami i pomoca

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

magdalena dołączył
11.06.2004

magdalena 16:55 | 29.06.2004

od lat mieszkam w iranie i znam go jak wlasna kieszen... wspolpracuje takze z iranskimi biurami podrozy... sluze wskazowkami i pomoca....

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 17:40 | 29.06.2004

madzia podaj mi swojego mejla

magdalena dołączył
11.06.2004

magdalena 06:12 | 06.07.2004

moj mail ukazuje sie, jak klikniesz na moje imie.....

Danielos dołączył
19.06.2004

Danielos 21:51 | 30.06.2004

hejka madzia
Orientujsz sie moze jak wyglada sytuacja na granicy Ormiańsko-Irańskiej?
Jakis czas temu byłem w Armenii ale z przejsciem granicznym miedzy tymi Panstwami bylo krucho. Nie wiem czy w przyszlosci nie zaplanuje ajkiegos wypadu wlasnie tamtedy.

maciej b. dołączył
11.02.2005

maciej b. 09:50 | 11.02.2005

chcialbym zostac na dluzszy czas w Iranie.jak to sie zalatwia?bylem tam w zeszlym roku i bardzo mi sie podobalo..

magdalena dołączył
11.06.2004

magdalena 06:14 | 06.07.2004

z tego co wiem nadal jest krucho.... najlepiej przekraczac granice raczej z turcji w bazargan

Danielos dołączył
19.06.2004

Danielos 18:24 | 10.07.2004

Dzieki za info
Piszesz ze mieszkasz w Iranie, dlugo kuz?
Jak wyglada terazsytuacja jesli chodzi o stosunek iranczykow do "bialych" czy nie traktuja wszuystkich jako Amerykanow? Kaj odnosza sie do Polakow teraz jak zaanagazowalismy sie politycznie w Irak?

Kuba_TS dołączył
21.07.2004

Kuba_TS 01:00 | 21.07.2004

Miałbym podobne pytanie jak mój przedmówca.

Możesz podac teg maila, bo jednak sie nie wyświetla (może zależy to od przeglądarki)

Konrad dołączył
18.01.2004

Konrad 21:16 | 28.07.2004

Witaj!
Przede wszystkim chciałbym spytać, czy potrzebne są jakieś pozwolenia albo ekstra wydatki na wejście na Damavand. Poza tym, jeśli możesz, napisz, jak widziane jest w Iranie spanie w namiocie i jakie są ceny i warunki (dostępność biletów, kontakt po angielsku) podróżowania. Czy na przykład stop w ogóle wchodzi w rachubę?
Serdecznie pozdrawiam, a następnymi pytaniami pomęczę ewentualnie później.

joxanna dołączył
05.08.2004

joxanna 10:13 | 05.08.2004

Pytanie może głupie, ale bardzo ważne - o ubiór kobiet. Konkretnie: jak dlugie rekawy (czy moga byc takie 3/4 - jak beda odebrane takze poza Teheranem, a moze i na prowincji?). Czy moga byc sandaly - czy tez faktycznie zakryte buty i grube, dlugie skarpety?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl