Forum dyskusyjne

Wiza

kategoria podróże po świecie

sziwa dołączył
31.03.2002

sziwa 17:45 | 28.07.2009

Na stronie konsulatu znalazłem taką oto informację:

A visa is not required for entering Thailand for all EU Nationals, American, Canadian, Australian and New Zealand citizens, provided all of the following conditions can be satisfied:

a) Purpose of visit is tourism only.
b) Duration of stay does not exceed 29 days.
c) Visitor is in possession of a pre-booked flight from Thailand within 29 days.

Spełniam wszystkie warunki. Czy nadal potrzebuję wizy w takim razie? Już sam nie wiem.

WincentY dołączył
01.07.2009

WincentY 08:33 | 29.07.2009

No tak, pod warunkiem, ze jedziesz w celach turystycznych, nie chcesz zostac dluzej niz 29dni i masz zabookowany lot spowrotem przez uplywem 29dni.

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 10:00 | 29.07.2009

Przed wylotem do Tajlandii w lutym dzwonilem do konsulatu i powiedzieli mi ze wize musze miec, nie widzialem tez nigdzie wczesniej informacji ze wiza nie jest wymagana takze nie wiem jak to jest ;-)

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 12:53 | 29.07.2009

Nie wiem skąd takie informacje, że nie potrzeba wizy. Na oficjalnej stronie www.mfa.go.th  jest lista krajów bezwizowych i Polski na niej nie ma. Polska jest na drugiej liście krajów uprawnionych do otrzymania wizy 15-dniowej na lotnisku. Ułatwieniem jest to, że do 4 marca 2553 roku (czyli 2010) jest zawieszona opłata 1000 BHT za wydanie wizy. Ale bilet powrotny i zdjęcie są nadal potrzebne.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl