Forum dyskusyjne

trekking i podróżowanie bez biur podróży ale za to z dziećmi

kategoria podróże po świecie

K-K dołączył
15.05.2007

K-K 12:17 | 31.07.2009

Witam,

dla mnie najlepsze wyjazdy to takie, kiedy mam: bilet lotniczy, plecak i wolną rękę :) czyli nie korzystam z biur podróży, tylko sama decyduję kiedy, dokąd itp.
a teraz, jako MŁODA :) mama stwierdzam, że włącza mi się jakaś dodatkowa opcja związana ze zdrowym rozsądkiem :) i zastanawiam się, jak zorganizować wyjazd z małym dzieckiem, żeby nie zamienić przyjemności podróżowania na zamartwianie się o wszystko.

stąd prośba do Was - napiszcie proszę, jak Wy podróżujecie z dziećmi. dokąd jeździcie.
z jak dużymi dziećmi (a raczej: z jak małymi :) wyjeżdżacie.
co zabrać oprócz normalnej zawartości plecaka na wyjazd.
na co zwracacie uwagę teraz jadąc z dziećmi, a wcześniej nie było ważne.
itp. itd.

ja najchętniej pojechałabym poza Europę i w taki sposób jak do tej pory czyli własna organizacja wyjazdu. lista miejsc na świecie, które chcę zobaczyć ciągle jest baaaaardzo długa, ale wszelkie uwagi mile widziane - nawet te dotyczące jeżdżenia po Polsce. dzięki wielkie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl