Forum dyskusyjne

Czarnobyl - Prypeć - Kijów

kategoria podróże po świecie

Yśka dołączył
22.07.2009

Yśka 01:06 | 01.08.2009

gdzie: Ukraina - Kijów; Prypeć, Czarnobyl
kiedy: 23-25 sierpień (wejście do strefy ZERO - 24.08)
za ile: 135$ wejscie do strefy zero w czarnobylu + koszty dojazdu z zakwaterowania, to według uznania i zależnie od preferowanej opcji.

czy ktoś byłby chętny na zwiedzanie.
chętnie prześle więcej informacji

[konto usunięte] dołączył
24.04.2009

[konto usunięte] 07:56 | 04.08.2009

Hejka,
Bardzo prosze o więcej informacji na mojego maila burekadam@wp.pl lub na forum. tym tematem zainteresowanych jest wielu ludzików - więc jest duża szansa, że zbierze sie większa ekipa :)

Yśka dołączył
22.07.2009

Yśka 09:51 | 04.08.2009

plan wycieczki jest następujący
24 sierpnia spotkanie w Kijowie
9.00 - wyjazd z Kijowa, parking w pobliżu wyjścia z metra Pałac Ukraina
10:30 - Przyjazd na MP «Dityatki». Wejście do 30-km strefy wykluczenia
11.00 - 15.30 wstępne rozmowy w "CHORNOBYLINTERINFORM»: ogólne informacje na temat tragedii w Czarnobylu, z wyłączeniem strefy, o życiu w Czarnobylu w dniu dzisiejszym.
Dostęp do 10-km strefy. Podróż wokół Czarnobyla NPP. Przystanek na platformę widokową naprzeciwko bramy czwarty energetycznego jednostki z widokiem na "sarkofag".
Wycieczka do miasta Prypeci. Idąc "miasto umarłych", wizyta w jednym z najwyższych budynków - hotel "Polesie", szkoły, przedszkola i po domach, trwale porzucone przez swoich rezydentów
Wycieczkę do miasta w Czarnobylu z check-in do portu rzecznego, Ilyinsky Kościół, Park of Glory, odwiedzając groby tsadika
15.30-16.30 Obiad w Chernobylinternform z 3 dań. (Wszystkie produkty są sprowadzane z Kijowa). Usługi są zamawiane oddzielnie.
17.00 - Wyjazd z Czarnobyla strefy (MP «Dityatki»).
19.30 - przyjazd do Kijowa.

KOSZTY:
przepustka do czarnobyla i wszystkie koszty towarzyszące, przejazd, przewodnik itp to koszt
5200 hrywien - 6 osob - 108 $/osobe
9000 hrywien - 7-17 osob

zatem czym nas więcej tym taniej.

dojazd do kijowa na własna rękę, ew mam kilka namiarów na noclegi w Kijowie mogę udostępnić namiary

Yśka dołączył
22.07.2009

Yśka 09:59 | 04.08.2009

do przepustki potrzebne są następujące dane:

imię i nazwisko, data urodzenia, seria i numer paszportu, narodowość, zawód

jeżeli jesteś zdecydowany to proszę o szybką deklarację bo czas leci, a już trzeba załatwiać przepustki.

opłata za wycieczkę musi być uiszczona najpóźniej do 19 sierpnia

Yśka dołączył
22.07.2009

Yśka 14:56 | 05.08.2009

nastąpiła zmiana terminu
25 sierpień to aktualna data

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 14:17 | 29.09.2009

witam serdecznie ostatnio w czernobylu byłem w 2007, ponownie się tam wybieram teraz w październiku i z tego tytułu mam pytanko czy można jeszcze obejść legalne wejście na ten teren, jak ostatnio tam byłem to nie było z tym większego problemu. życzę miłych wspomnień i wrażeń

Martus ze Lwowa dołączył
13.12.2009

Martus ze Lwowa 17:33 | 13.12.2009

Informacja co do ekstremalnej wycieczki Czarnobyl Tour jest na stronie www.noclegi.com.ua  w rozdziale Turystyka

gepard82 dołączył
19.08.2010

gepard82 14:47 | 19.08.2010

Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem do Czarnobyla i Prypeci to polecam zajrzeć na stronę strefazero.org/index.php?id=8 

Planowane są 2 wyjazdy: koniec września i początek października. Wszelkie szczegóły na wspomnianej stronie. Polecam też tamtejsze forum - można dowiedzieć się wielu potrzebnych rzeczy związanych z wyjazdem jak i z cała tematyką Czarnobyla.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl