Forum dyskusyjne


Freedom Experience - Mapa Sportów Extremalnych

kategoria inne

kraj Polska

fxp_pl dołączył
31.07.2009

fxp_pl 19:54 | 03.08.2009

Cześć,

Dostarczamy Wam po wielu miesiącach ciężkiej pracy nasze dziecko. Owoc naszych starań ochrzciliśmy zacnym imieniem ]fxp.pl, co w jednym z narzeczy nilu oznacza legendarne Freedom Experience, symbol wolności świata, owoc poznania oraz przeznaczenia.
Dzięki selekcji genów i zapłodnieniu invitro byliśmy w stanie spersonalizować tenże dziecko aby miało za zadanie gromadzić wszystkie miejscówki i wszystkich fanów sportów ekstremalnych dając im platformę dzięki której mogą rozwijać się, poszerzać horyzonty i pokazać światu swoje miejsce!

A tak swoją drogą, to wejdź, załóż konto i dodaj swój spot na którym śmigasz. Moglibyśmy sami dodać miejscówki ale co po tym? Nic. Strona byłaby pusta. Zwykły zbiór, a tu nie o to w tym chodzi. Jeżeli nie masz zdjęć lub filmu – to nic – profil miejscówki można edytować w dowolnej chwili, a jeżeli jakaś miejscówka już istnieje i masz zdjęcia lub filmy to po prostu napisz do nas (lub autora wpisu).

Nie chcesz dodawać miejscówki ? Nic nie szkodzi! Zarejestruj się już dzisiaj! Dzięki rejestracji szybko dowiesz się jakie miejscówki znajdują się blisko Twojego miejsca zamieszkania, możesz otrzymywać powiadomienia o nowych miejscówkach w promieniu 30km, oglądając każdą miejscówkę natychmiast dowiesz się jak daleko znajduję się od domu, a jeśli naprawdę Ci się spodoba możesz otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do danego wpisu, a To dopiero początek możliwości jakie daje, krótka rejestracja w serwisie.

Dzięki! Piątka.

Dodatkowe info fxp.pl/witaj-na-fxppl-wielkie-otwarcie 

PS.
Proszę usunąć poprzedni wątek gdyż omyłkowo wybrany został kraj PORTUGALIA

Po licznych prośbach postanowiliśmy spiąć się i udało nam się stworzyć system dzięki któremu możecie przyznawać dostęp do edycji miejscówki innym użytkownikom.
W edycji wpisu można dodać użytkowników którzy będą mieli prawa do edytowania zawartości wpisu.

I teraz prośba do was, jeśli się boicie że np nie będziecie prowadzić później miejscówki i wolicie żeby ktoś inny dodał kto jest bliżej niej, albo nie macie wystarczających materiałów to nic! Dodajcie miejscówkę, a jeśli ktoś będzie miał materiały to pewnie się zgłosi na PW/w komentarzu i poprosi o dostęp :) Postaramy się niedługo dodać przycisk "Poproś o dostęp" czy coś w tym stylu i wtedy autor wpisu dostanie powiadomienie na maila :)

Pozdrawiamy,
Ekipa FXP.pl



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl