Forum dyskusyjne


Projekt El mas Santo 8211 szukam chętnych

kategoria podróże po świecie

offertk dołączył
10.08.2009

offertk 16:55 | 10.08.2009

Witam, jestem autorką projektu artystycznego El mas Santo. Pisząc najkrócej jak można, polega on na tym, że wykonane przeze mnie figurki meksykańskich zapaśników (lucha dores) podróżują po świecie, a ludzie biorący udział w przedsięwzięciu przesyłają do mnie fotografie dokumentujące ich wojaże. Do tej pory figurki odwiedziły m.in. Indonezję, Japonię, Meksyk czy Stany Zjednoczone. Obecnie zdjęcia umieszczane są na stronie www.elmassanto.com.  W przyszłym roku powstanie książka z wybranymi fotografiami, będą one ilustrować powieść o zapaśniku El mas Santo. Pomyślałam, że na forum, gdzie spotykają się podróżnicy, znajdę pasjonatów, którzy wybierają się właśnie w jakieś ciekawe miejsce i będą chcieli wziąć udział w moim projekcie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: project@elmassanto.com. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam, Kinga OffertStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl