Forum dyskusyjne


podróż

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

oharcia dołączył
19.08.2004

oharcia 18:24 | 17.07.2006

Bardzo chciałabym jechać do Maroko ale mam dylemat....marzy mi sie połaczenie przyjemnego z pożytecznym a więc oprócz zwiedzanai również kąpiel w Morzu czy Oceanie ale nigdzie nie ma informacji o takich kąpielach! czy ktoś słyszał o tym czy w w ogóle Maroko ludzie się kąpią i czy to jest powszechne??


telecasterr dołączył
04.06.2006

telecasterr 11:25 | 18.07.2006

Z moich doświadczeń Maroko to średni kraj na kąpiele w morzu - zaznaczam, że nie dotarłem dalej na południe niż do Essauiry, więc być może w Agadirze są dobre warunki do kąpieli. Jak dla mnie albo woda była zimna jak w Bałtyku (efekt zimnego prądu oceanicznego - przeciwieństwo Golfstromu płynące z północy na południe wzdłuż Portugalii i Maroka) albo gdy woda była cieplejsza (w zatokach) miała konsystencje zupy szczawiowej na skutek glonów - nie odważyłem zanurzyć się głębiej niż do pasa.
Jechałem drogą wzdłuż ciągnących się kilometrami plaż nad Atlantykiem, ale ludzi na nich nie było - tylko w kilku miejscowościach-kurortach a i tak kąpiących było nieproporcjonalnie mało w stosunku do liczby plażujących.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl